ווידג'טים, או בשמם העברי יישומונים, מלווים את מכשירי האנדרואיד שנים רבות. הם מאפשרים להתאים אישית את מסכי הבית של הטלפונים החכמים ובאמצעותם ניתן להציג מידע שימושי ולייצר קיצורי דרך לתכונות שימושיות. הורדה של ווידג'טים מתבצעת דרך Google Play בדומה להורדת אפליקציות רגילות. ההוספה שלהם למסך הבית מתבצעת דרך תפריטי הגדרות התצוגה של מסך הבית ומשתנה ממכשיר למכשיר.

Month

אם אתם מנהלים את לוח השנה שלכם באמצעות Google Calendar, תוכלו למקם על מסך הבית ווידג'ט שיציג את לוח השנה ואת האירועים המתוכננים לכם. בעוד שיצרני אנדרואיד רבים כבר כוללים ווידג'ט עם אפליקציית לוח השנה שמובנית בטלפון – הווידג'ט של Month יציג אותו בשלל עיצובים חביבים.

להורדה

Battery Widget Reborn

טלפון ללא סוללה יהפוך את רובנו לכעוסים, עצבניים וחסרי מנוחה. כדי למנוע מצב שכזה פותח הווידג'ט הזה שמציג על מסך הבית בבירור את מצב הסוללה באחוזים והדבר מומחש גם באמצעיים גרפיים. ניתן לשנות את המראה של כמעט כל אלמנט בווידג'ט הזה וכן גם לראות כמה זמן נותר עד שתיגמר הסוללה.

הורדה

Google Keep

רגילים להשאיר פתקים רבים על שולחן העבודה במשרד או בבית? אם אתם רוצים "להדביק" כאלה גם על מסך הבית של הטלפון שלכם – אתם מוזמנים להשתמש בווידג'ט של Google Keep. פתקים, רשימות, שרבוטים ותמונות. כל הערה שתשמרו באפליקציה תופיע גם על מסך הבית שלכם.

קרא עוד:  ה-Redmi K20 הוא מעתה Mi 9T שבדרך לישראל

להורדה

Slider Widget – Volumes

הפעלתם סרטון וידאו ולא הצלחתם לשמוע כלום? כדאי שתגבירו את עוצמת השמע, אך שימו לב ששינוי זה לא ישפיע על עוצמת השמע של שיחות הטלפון ולא על עוצמת צליל ההתראות הווידג'ט הבא יאפשר לכם, היישר ממסך הבית, לשלוט בקלות אחר עוצמת הצליל השונות שמפיק הטלפון שלכם.

להורדה

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.