Siege Hero
משחק חשיבה מרתק

בין אם אתם משתמשי אנדרואיד או ה-iOS, סביר כי מצאתם את עצמכם מעבירים את הזמן במשחק כזה או אחר בסמארטפון (מישהו אמר Candy Crush?). אז אם כבר מיציתם את המשחקים מהכתבה הקודמת, זה הזמן שתכירו עוד כמה משחקים חדשים ובעלי סכנת התמכרות רצינית לא פחות.  אז תפנו קצת מקום בזיכרון והרבה זמן פנוי.

Brave Guardians

נתחיל בכך שנאמר כי מפתחי המשחק עשו עבודה נפלאה בתחום הגרפיקה. באמת שלא ראינו הרבה משחקים בגרפיקה תלת ממדית כל כך מוצלחת. עקרון המשחק מאוד פשוט: עלינו לבנות מגדלים מסוגים שונים בנקודות שונות על הלוח ולמנוע את התקדמות האויבים אל עבר המחנה שלנו. כל מגדל בעל יכולות שונות כמו טווח פגיעה שונה, מהירות ירי ועלות שונים. כל מגדל גם ניתן לשדרג ובכך לחזק אותו והעצים את היכולות שלו.

בנוסף למגדלים יש לנו את "האלופים" שלנו בעלי כוחות משלהם . למשחק עקומת למידה קלה ונוחה, כאשר הוא מתחיל בשלב הסבר על מבנה המפה, המגדלים והיכולות שלהם ומתקדם לשליטה מתקדמת במפה. כאן יש לציין שהיתרון הגדול ביותר של המשחק (הגרפיקה המרהיבה) הוא גם החיסרון שלו, היות והוא זקוק ללא מעט משאבים וכוח עיבוד כדי לפעול כראוי, לכן מכשירים בינוניים ומטה כנראה יתקשו להריץ אותו בצורה חלקה.

קרא עוד:  הוכרז: Forza Street מביא את סדרת Forza לניידים

Google-Play-Store-Button

Siege Hero

Siege Hero

המשחק הבא מזכיר במהות שלו את המשחק המפורסם ואהוב, Angry Birds  ומי שישחק ואהב אותו, מיד ימצא את מקומו גם במשחק הזה. המשחק בנוי ממבנים המאוכלסים ע"י אויבים למיניהם המשתנים משלב לשלב (ויקינגים, פיראטים , נינג'ות ועוד), תפקידנו הוא להשליך חפצים שונים כגון רימונים, אבנים, חביות נפט וכדורי אש על מנת להפיל את המבנה ולפגוע בכל האויבים. משלב לשלב המבנים נעשים קשים ומסובכים יותר ונוספים לנו אנשים חפים מפשע אשר עלינו להימנע מלפגוע בהם (במידה ונפגע בהם נאבד נקודות).

הגרפיקה מצויינת פשוטה וכיפית, והסאונד המלווה את המשחק עשוי היטב . למרות שהרעיון הכללי במשחק חוזר על עצמו בכל השלבים, כלי העזר שלנו – האויבים והסביבה, משתנים משלב לשלב ומונעים מהחוויה להיות חד גונית. נקודה נוספת לזכות המשחק היא הפשטות בתפעולו (לוקחים זורקים פוגעים) והיכולת שלו לרוץ גם על מכשירים חלשים יחסית.

Google-Play-Store-Button

Thor: Lord Of Storms
Thor-Lord-of-Stormsמשחק שהושק בתחילת השנה בסגנון "שמירה על המחנה" בדו ממד (בדומה למשחק Army Of Darkness) . המשחק מעוצב בגרפיקה מדהימה עם השקעה בפרטים וצבעים חיים. המשחקיות היא פשוטה ביותר כאשר בצד אחד של המסך יש לנו את הגיבור שלנו 'Thor', אל הברקים והסופות המיתולוגי ואליו מצטרפים לוחמים אותם ניתן לזמן במהלך המשחק לעזרה. מהצד השני של המסך מגיעים אלינו שדים ומפלצות ומנסים להרוס את המחנה שלנו.

קרא עוד:  משתמשי PlayStation 4 יכולים לשנות מעתה את הכינוי שלהם

מכאן והלאה המשחק פשוט ביותר. אנו לוקחים את הגיבור ואת החיילים ויוצאים לחסל את המפלצות. על אויב שנהרג נקבל מתנה (מטבעות, שיקויים, מאיצי אנרגיה וכו…) שתחזק אותנו ואת הצבא אותו אנחנו מנהיגים. אומנם המשחק קצת לינארי לאורך זמן וגם לזה מצאו המפתחים פתרון, ובנוסף ל-Thor ישנם עוד שני גיבורים איתם אנו יכולים לשחק את השלבים ,Brynhildr ו-Freyja . כל גיבור שנבחר יביא איתו לוחמים שונים ומשחקיות מעט שונה היות ולכל אחד הכוחות והחולשות שלו.

Google-Play-Store-Button

כתב: יגאל בר