לאחר צאתו של הכותר המוצלח BioShock Infinite ב-2013 נותרה הסדרה בתרדמת. כעת, לקראת סוף דור הקונסולות הנוכחי, הודיעה המפיצה 2K על הקמת אולפן הפיתוח קלאוד צ'מברס (Cloud Chamber) אשר הוקם במטרה לפתח את הגלגול הבא של הסדרה האהובה.

סדרת BioShock עשתה חיל עם שחרור המשחק הראשון ב-2007 כשהוא הציג משחק יריות מגוף ראשון מצויין המתרחש בעולם ייחודי כמו העיר התת מימית ראפצ'ר או העיר המעופפת קולמביה לצד עומק עלילתי מרשים ובחינה של רעיונות פילוסופיים ומוסריים. סדרת המשחקים התקבלה באהדה הן אצל המבקרים והן אצל השחקנים עם כמות מכירות נאה.

ב-2014 קן לוין (Ken Levine), יוצר של סדרת BioShock, עזב וסגר את אולפן הפיתוח אירשיונל גיימס (Irrational Games) ולמרות שהובטח שהמותג לא ננטש, למעט אוסף שיצא ב-2016, לא הוכרז על משחק בסדרה. לוין לא מעורב באופן ישיר בהפקה של המשחק החדש ובראשו של האולפן תעמוד קלי גילמור (Kelley Gilmore).

אך אל תצפו להצצה אל המשחק החדש בקרוב שכן על פי הודעת המפיצה "הכותר יהיה בפיתוח במהלך השנים הקרובות" כך שסביר להניח כי הוא יגיע אל קונסולות הדור הבא.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.