חברה יפנית בשם קוזירו (Kouziro) הכריזה על טאבלט חדש עם מסך בגודל 21.5 אינץ'. עד כמה אפשר להתייחס לטאבלט כאל טאבלט, זו כבר שאלה אחרת, אבל שבוחנים את התצורה שמוצעת מתברר שאכן, להוציא גודלו העצום של המסך, מדובר בטאבלט רגיל למדי.

הטאבלט של קוזירו, ששמו FT-103, הוא טאבלט שמבוסס על גרסה 4.0 של אנדרואיד (Android) שבקרבו מעבד OMAP של טקסס אינסטרומנטס (Texas Instruments) בעל שתי ליבות שפועל במהירות של 1 ג'יגה-הרץ. הוא מגיע עם 1 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש לו מצלמה קדמית, מצלמה אחורית, חיבור WiFi וכן חיבור HDMI. למרות גודלו, יש לו כניסת microUSB וחריץ microSD בלבד ולא בגודל מלא.

המידות של הטאבלט הזה, שכנראה יותר נכון לקרוא לו מסך טלוויזיה עם יכולות מגע שמבוסס על אנדרואיד, הן 513x353x25 מ"מ, משקלו לא פחות מ-5 ק"ג, ופחות הרזולוציה של היא 1,920×1,080 פיקסלים, כפי שבעצם צפוי מכל מסך מחשב או טלוויזיה בגודל הזה.

המחיר, אם בכל זאת תתעקשו, הוא 34,800 ין שזה בערך 439 דולרים.

פורסם לראשונה באתר THspot

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.