קונה שהתחייב לרכוש קונסולה במהדורה מוגבלת התחרט ברגע האחרון אך למרות הכל בסוני (Sony) יתרמו את הכסף שהתחייבו במסגרת קמפיין צדקה שקיימה החברה.

את מאורע ה-20 שנה להשקת קונסולת הפלייסטיישן (PlayStation) המקורית, סוני חגגה על-ידי השקה של מהדורה מוגבלת של קונסולת הפלייסטיישן 4 (Playstation 4) בצבע אפור עם חריטה מיוחדת. המהדורה כולל מספר מוגבל של 12,300 יחידות סך הכל. את הקונסולה הנחשקת ביותר, זו בעלת המספור 00001 סוני הציעה למכירה פומבית כחלק מקפיין גיוס כספים לארגון ׳הצילו את ילדי יפן׳.

הקונסולה המיוחדת הייתה אמורה להימכר בסכום הקרוב ל-128 אלף דולר, אך נראה כי ברגע האחרון הקונה המאושר קיבל רגליים קרות ולא העביר לסוני את הכסף עבור הקונסולה. למרות זאת לפרשה יש סוף טוב – על-פי המגזין Famitsu סוני תתרום את הכסף לארגון זאת בנוסף ל-15 מליון ין אותם התחייבו להעביר. בנוגע לקונסולה עצמה, זו תוצג באולם התצוגה של סוני בטוקיו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.