באתר Macotakara היפני, שבעבר הוכיח עצמו כמקור אמין למדי לדיווחים אודות מכשיריה העתידיים של אפל (Apple), מעדכנים כי בניגוד לשמועות הקודמות בנושא (לרבות אלו שהתפרסמו באתר עצמו) עומדת החברה לצייד במערך צילום של שלושה חיישנים נפרדים, גם את דגם האייפון הקטן יותר – יורשו של ה-XS. עד כה, הסברה הייתה כי מערך הצילום החדש יהיה בלעדי לדגם הפלוס הגדול יותר.

זאת ועוד, גודל המסך של הדגם הקטן עומד להשתנות מ-5.8 אינץ׳ בדור הנוכחי, ל-6.1 אינץ׳ בדור הבא. זאת ועוד אפל תחליף את מסך ה-LCD ב-OLED גם בדגם זה. פרט אחד שנותר עדיין לא ברור הוא האופן המדויק שבו מערך שלוש החיישנים יפעל: לפי חלק מהדיווחים, העדשה השלישית תהיה עדשת זום איכותית במיוחד, בעוד שאחרים מתנבאים כי זו תהיה עדשת עומק שתשמש ללכידת צילומים בתלת-מימד.

ב-Macotakara מדווחים עוד כי מכשירי האייפון החדשים יהיו עבים במקצת מקודמיהם, זאת בכדי לאפשר התקנה של סוללה גדולה יותר וגם הטענה אלחוטית דו-צדדית, כלומר שהמכשיר יוכל להטעין אוזניות שיונחו עליו, בדומה ל-Galaxy S10 ול-Mate 20. כמו כן, בעוד שהאייפון עצמו ישמור על חיבור ה-Lightning של קודמיו, הוא יסופק עם כבל USB-C, והמטען עצמו יהיה מטען מהיר (18W), שדרוג משמעותי לעומת המטען האיטי והמיושן (5W) המסופק כיום לצד מכשירי האייפון.

התמונה באדיבות DepositPhotos.com