איך מסכמים שנה שלמה של טכנולוגיה? האמת חייבת להיאמר – הדבר קשה. אז כמו בכל שנה אנחנו מעבירים את השרביט אליכם, עם שאלון הסיכום השנתי של TGspot – ואולי אף תזכו בפרסים.

בניגוד לשנה שעברה, 2018 הייתה שנה עמוסה למדי בהיבט הטכנולוגי. הייתה זו השנה שהכרנו את המגרעת (Notch) במסך, השנה שבה הגיעו מכשירי הגיימינג, השנה שבה מחירי הטלפונים זינקו לרף גבוה וגם השנה שבה חיישן טביעות האצבע זכה להיכנס מתחת למסך.

עדכון: התחרות הסתיימה! תודה לכל המצביעים!

הזוכה הוא הגולש א.א שכתב: "לדעתי הדבר הטכנולוגי שהכי בולט השנה הינו הטכנולוגיה שסמסונג הציגה בכנס המפתחים שלה, אב-טיפוס לפלאפון שניתן לפתוח אותו כמו ספר ואז מקבלים מסך גדול יותר וממשק של טאבלט.
מאוד אהבתי. מקווה שהטכנולוגיה הזאת תתממש בקרוב."

אז איך משתתפים וזוכים?
עונים על השאלון להלן, על כל עמודיו, וכותבים כאן בתגובות או בעמוד הפייסבוק שלנו (כאן) מהו לדעתכם הדבר הטכנולוגי הכי בולט שהתרחש השנה. זה יכול להיות מכשיר שאהבתם, טכנולוגיה מרשימה או כשלון צורם, משהו שמאוד התאכזבתם ממנו. התגובה המנומקת והמסקרנת ביותר לדעת צוות השופטים תזכה את הכותב או הכותבת בפרס הראשון והמקום השני ייבחר גם הוא על ידי צוות השופטים.

הפרס הראשון: עכבר Rival 600 שסקרנו אצלנו. הפרס השני הוא פד לעכבר QCK בעיצוב PUBG מתנת SteelSeries.

אז למה אתם ממתינים? הצביעו עכשיו בשאלון מטה (למי שאינו רואה את השאלון מטה יכול לענות עליו בלחיצה כאן).

קרא עוד:  רשמי: OnePlus 7T Pro עם מראה מוכר וחומרה משופרת

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.