בתוך כחודש בלבד, מצליח מכשיר הדגל החדש של סמסונג, הגלקסי אס 4 למכור מעל 10 מיליון יחידות, כך לפי דברי החברה. זהו מספר שיא בהיסטוריית מכירות המכשירים של סמסונג והראשון אשר מצליח לחצות את קו 10 מיליון בתוך תקופת זמן קצרה.

לדגם הקודם, הגלקסי אס 3 לקח 50 יום להגיע למספר מכירות דומה, ואילו הגלקסי אס 2 לקח כ-5 חודשים להגיע ליעד של 10 מיליון מכשירים. הגלקסי הראשון שהחל את הסדר, מכך כמות שכזו בתוך 7 חודשים.

כיום סמסונג מוכרת את המכשיר ב-110 מדינות ברחבי העולם וזה צפוי לצמוח ל-155 מדינות עם 327 שותפים אשר ימכרו את המכשיר. סמסונג גם צפויה להוסיף צבעים חדשים ובניהם צבע אדום (Red Aurora), כחול (Blue Arctic), סגול (Purple Mirage) וחום (Brown Autumn). יש לציין כי סמסונג סופרת את המכירות על פי שיווק המכשיר לחנויות ולא על פי מכירות בפועל.

HTC מתחזקת
גם ליצרנית הטיוואנית HTC הולך “לא רע”. על פי הדיווח של Cnet שקיבל את הנתונים מ-HTC באסיה, החברה הצליחה למכור מעל 5 מיליון יחידות מאז השקתו, אולם האשים את בעיות האספקה שבלעדיהם המכירות של המכשיר היו גבוהות עוד יותר.

“ההזמנות הן די טובות עד כה, והם עדיין יותר מאשר מה שאנו יכולים לספק. זה נובע בחלקו מחוסר ברכיבים ועמידה בקצב היצור. כאשר הבעיה תיפתר בחודש הבא, יהיה לנו מושג טוב יותר האם המכירות הולכות כפי שציפינו.”

בהתחשב בזמן שבו HTC מוכרת את המכשיר וההשקעה היחסית נמוכה שלה בפרסום ושיווק ביחס לסמסונג, מדובר במספרים נאים שמוכיחים כי יש לה יכולת להעמיד מכשיר איכותי ולעמוד בתחרות.