לפני קצת יותר משנה סוני השיקה את ה-PlayStation Move, בקר התנועה האלחוטי המאפשר לשחק משחקים על ה-PlayStation 3 באמצעות שלט מבוסס תנועה שמזכירים את אלו של ה-Wii. היום, סוני מציינת הישג חשוב בדרכו של ה-PlayStation Move, כאשר היא שלחה מעל ל-10 מיליון יחידות שלו לחנויות.

צאתו של ה-PS Move, גרר אחריו סטיגמה מוטעית: אנשים נוטים לחשוב שכיוון שהוא בא כדי "לחקות" את ה-Wii, ואינו מתאים לשחקנים שמחפשים חווית משחק כבדה יותר, אלא רק לכאלו שרוצים חווית משחק ארקידיית שכזו, כמו שמציעה ה-Wii. כנראה שסוני לקחה ברצינות את הטענה הזו, וכעת המצב עתיד להשתנות עם צאתו של המשחק Soccery שפותח ויועד עבור ה-PS Move ופונה לקהל הגיימרים הרציניים יותר.

מה סוני מבשלת?
ואם אתם, כמו כל שאר הגיימרים וחובבי הטכנולוגיה, מודאגים מכך שהקונסולה שקניתם במיטב כספכם עומדת להתיישן בקרוב, נציין בפניכם שדיוויד קייג' מחברת Quantic Dream שפיתחה את המשחק Heavy Rain (באופן בלעדי ל-PS3) אמר בסוף השבוע האחרון שה-PS3 עדיין לא הוצגה במלוא תפארתה. הוא טוען שהם לא עשו את הכל עם הקונסולה ושאפשר להוציא ממנה הרבה יותר, וכשזה יקרה – אנשים יהיו מופתעים מהתוצאות.

נראה שסוני מעדיפה לשמור על זכות השתיקה. זה קשה במיוחד כשנינטנדו כבר הציגה את ה-Wii U, הממשיכה של ה-Wii המקורית, ושרמזים על הדור הבא של קונסולת ה-Xbox לא מפסיקים לדלוף ובעיקר לנוכח המספרים הגבוהים שהקינטק המתחרה נמכר עד היום בחנויות (כ-18 מיליון יחידות). או שסוני באמת לא ממהרת לשום מקום, או שהיא שמכינה לנו הפתעה ממש גדולה.