פרטנר הייתה הראשונה למצמץ בעקבות האביב הסלולארי מבין החברות הוותיקות, עם השקת המותג "012-מובייל" שישמש כמותג משנה מוזל מקווים בחברה להאט את נטישת המנויים המעוניינים לעבור לגולן טלקום או הוט מובייל.

יוקרה של מותג

כזכור פרטנר רכשה את הפעילות של 012 סמייל במרץ 2011, וכעת משיקה את 012 מובייל לא מדובר בחברת סלולאר חדשה או מפעיל ווירטואלי, אלא מותג נפרד של חברת פרטנר, בחברה לא מעוניינים לפגוע ביוקרה של המותג אורנג' ומשיקים את הפעילות המוזלת באמצעות מותג המשנה 012 מובייל, אפילו בסרטון בו אייל קיציס מציג את השירות החדש של החברה נמנענים מלהזכיר את שמה של פרטנר על-מנת לא ליצור אצל הלקוח קשר בין שני המותג הוותיק.

מודל הפעילות של 012 מובייל למעשה מבוסס על המודל הקל של גולן טלקום בו הלקוח מבצע את רוב הפעולות בשירות עצמי ללא נציג שירות טלפוני או מרכזי שירות פרונטאלים. לקוחות חדשים שיבחרו להצטרף ל-012 מובייל אף יקבלו את הקידומת 054 אשר מזוהה עם אורנג' ולמעשה מדובר בלקוחות אורנג' לכל דבר למעט נקודות השירות.

פרטנר מקווה להילחם בנטישת הלקוחות אל גולן טלקום והוט באמצעות "ההצעה הזולה ביותר" בחיר של 88 ו-98 שקל עבור שירות הכולל שיחות והודעות ללא הגבלה לצד חבילת גלישה. בחבילה הזולה חבילת הגלישה בנפח של 500 מגה-בייט החבילה היקרה יותר כולל חבילת גלישה בנפח של 1 ג'יגה-בייט לצד שיחות ל-41 יעדים נייחים ברחבי העולם ולמעשה מדובר בשיכפול של ההצעות של גולן והוט וההצעה של 012 מובייל זולה בשקל אחד בלבד.

קרא עוד:  תמונות אמיתיות ראשונות של Galaxy Note 10

לכאורה מדובר במחיר הנמוך ביותר אך חשוב לזכור כי גולן והוט מספקות חבילת גלישה בנפח 3 ג'יגה, וכי חבילה של 500 מגה או 1 ג'יגה לא יספיקו עבור משתמשי הסמארטפונים.

ניתן להצטרף כבר עכשיו

את ההצטרפות לחברה ניתן לבצע באמצעות אתר האינטרנט של 012 מובייל, אך כרגע ניתן להצטרף באמצעות כרטיס אשראי בלבד, כרטיס הסים נשלח אל הלקוח באמצעות שליח בעלות חד-פעמית של 49 שקל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.