חברת פרטנר מתכננת להשיק בקרוב מסלול שיחות מוזל אשר יתחרה במלחמת המחירים האחרונה, ותציע שיחות ו-SMS ללא הגבלה בתשלום חודשי של 88 שקל. התוכנית תוצע דרך מותג חדש שתקים פרטנר תקשורת, תחת השם “012 מובייל” אשר יספק שירות וחבילות מוזלות שיתמודדו ברף המחירים הנמוך שהציבו הוט מובייל וגולן טלקום על שיחות ללא הגבלה תמורת 89 ו-99 שקל.

012 מובייל תציע שתי תוכניות בתשלום חודשי של 88 שקל ו-98 שקל הכולל שיחות, SMS וחבילת גלישה וגם שיחות לחו”ל כאשר ההבדל יהיה בגלישה וביעדי השיחות לחו”ל. כדי להוזיל עלויות, 012 מובייל תספק את השירותים באופן ישיר – ללא תמיכה ומרכזי שירות אלא רק דרך נציגים בטלפון.

באמצעות 012 מובייל, מעוניינת פרטנר להפריד את הפעילות ולהתמודד מול התחרות הגועשת בשוק הסלולר המקומי, כך תאפשר להציג מחירים זולים מבלי לפגוע במותג אורנג’ (אשר סובל לאחרונה מפרסום שלילי), צעד שעד כה מפעילות הסלולר הוותיקות לא עשו כן. 012 כבר מציעה קבלת התראה ברגע שהשירות יושק באתר האינטרנט של החברה.

תגובת 012 לדברים שפורסמו בגלובס: "בכוונת 012 להשיק בקרוב מותג חדש, 012 mobile, מקבוצת פרטנר שיעניק שירות סלולרי המבוסס בעיקרו על שירות עצמי. 012 mobile תציע שתי תוכניות בתשלום חודשי קבוע של 88 ₪ ו – 98 ₪ הכוללות שיחות ו – sms מהנייד ללא הגבלה לכל היעדים בארץ; שיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ אל יעדים נייחים וניידים נבחרים בחו"ל; וחבילת גלישה. הפעילות והתוכניות יוצגו בעת ההשקה הרשמית של 012 mobile".

קרא עוד:  שארפ מציעה טלפון Android One כבר עם Android 10

עדכון: השירות הושק רשמית, להלן ההצעה של החברה

 • שיחות ו-SMS ללא הגבלה מהנייד בישראל לכל היעדים בארץ, חבילה גלישה בנפח חצי ג'יגה ושיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ אל יעדים נייחים וניידים בארה"ב, בתשלום חודשי של 88 ₪ בלבד.
 • שיחות ו-SMS ללא הגבלה מהנייד בישראל לכל היעדים בארץ, חבילה גלישה בנפח1 ג'יגה ושיחות ללא הגבלה מהנייד בארץ ל-41 יעדים נייחים בעולם (ארה"ב ובקנדה גם למספרים ניידים), בתשלום חודשי של  98 ₪.

שירות online 

לקוחות 012 mobile ייהנו משירות online בזמינות מאוד גבוהה, השירות יינתן במספר ערוצים, בהם עמוד

ה-facebook של 012 mobile, באמצעות chat ובאמצעות דואר אלקטרוני.

 • ה-facebook יינתן מענה החל מהשעה 8:00 ועד השעה 24:00 באמצע השבוע וימי ו' עד השעה 13:00.
 • שירות ה- chat יהיה פעיל החל מ 8:00 ועד 21:00 באמצע השבוע ובימי ו' עד השעה 13:00.

מענה במייל יינתן תוך יום עסקים.

 

החל מיום ראשון אתר 012 mobile יכלול:

 • שירות לקוחות ב chat- ממשק chat מתקדם מאפשר שורה של פעולות ללקוחות
 • מידע מלא על התוכניות
 • שאלות ותשובות בנושאים מגוונים כמו: מידע תפעולי, איך פועלים במקרה אובדן גניבה, בעת תקלה בחו"ל  ועוד
 • חו"ל – תעריפי מב"ל, תעריפי roaming, פירוט המדינות שניתן להתקשר אליהן מהנייד בארץ, שאלות ותשובות בנושאים אלו
 • טפסים- טפסי מפעיל בינלאומי, תוכניות ועוד
 • Share  ל –facebook
 • צור קשר
קרא עוד:  הושק: Nubia Z20 בעל שני מסכים ו-Snapdragon 855 ב-549 דולרים

תהליך הצטרפות פשוט ומהיר בארבעה עד חמישה שלבים בלבד:

 1. בחירת תכנית ומספר.
 2. מילוי פרטים אישיים, בחירת מב"ל ופרטי השליחות.
 3. פרטי תשלום.
 4. טופס הרשאות גישה.
 5. ניוד – רק במידה והמנוי בחר להתנייד.


-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.