שבועות סופרים נותרו להשקה הרשמית של Mate 20 Pro, מכשיר הפרמיום החדש של וואווי (Huawei), אבל תמונות רשמיות כבר יש וזאת בזכות האתר הגרמני WinFuture.

העיצוב מבוסס על מסך מעוקל מסוג AMOLED בגודל 6.3 אינץ', וגם הפעם וואווי לא ויתרה על המגרעת בחלק העליון, למרות שיש למטה גם סנטר. השוליים, עם זאת, בהחלט צרים מאוד.

כפי שכבר ידוע וואווי תשתמש במכשיר במערכת על שבב Kirin 980 שמיוצרת בטכנולוגיית 7 ננומטר, שאמור להביא לשיפורים עיקריים במהירות העבודה. לצד זה, דיווחים הצביעו גם על קורא טביעות אצבע שיוטמע מתחת למסך – ולאור התמונות שמציגות מסך נקי מקדימה, וחוסר בכפתור מאחורה, אפשר לומר שזה וודאי.

אבל בסופו של דבר מה שהכי מעניין הוא מערך שלוש המצלמות מאחור שיחד עם המבזק יוצרות ריבוע. גב המכשיר יהיה עשוי מזכוכית, בדומה ל-P20 של החברה.

כפי שאושר על ידי החברה, את Mate 20 Pro תחשוף וואווי את באירוע הכרזה רשמי ב-16 באוקטובר בלונדון לצד דגם Mate 20 רגיל וגרסה חדשה לאוזניות האלחוטיות שיתמכו בטעינה אלחוטית. המכירות צפויות להתחיל עד סוף אותו חודש, וכפי שחושף על ידי תמונות אלה, הטלפון החכם יהיה זמין באפשרויות שחור, כחול וכחול/סגול שמתחלפים בהדרגה.