לאתר Cult of Mac יש מקור שטוען שראה אב-טיפוס של טלוויזיית ה-HD של אפל, המקור אמנם מתעקש להישאר אנונימי אך לא חושש למסור מידע שנראה לנו רלוונטי. השמועות הללו מתווספות לשמועות הקודמות, וכך מצטיירת לנו כי אפל ממשיכה בפיתוח הטלוויזיה.

לדברי המקור, טלוויזיית ה-HD של אפל תכלול מצלמת iSight, בדומה לזו של ה-iPad החדש וה-iPhone 4S, לביצוע שיחות ווידאו באמצעות FaceTime. לדבריו יש גם את Siri, העוזרת הווירטואלית שקיימת ב-iPhone 4S ושציפינו לראות ב-iPad החדש. מעניין יהיה לראות כיצד תוכל העוזרת הווירטואלית לסייע במקרה של טלוויזיה, (ואיך תשמע אותנו כשנבקש ממנה להנמיך את הווליום), אך פיתוחים דומים יש כבר בשלט של LG וגם אצל סמסונג.

השמועות הנוספות הם בנוגע לייצור הטלוויזיה, ומי שתהיה אחראית היא Foxconn כמובן, אשר המידע אומר כי היא תרכוש פאנלים של Sharp וכי היא לא תציע טכנולוגיות חדשות כמו רזולוציה 4K או OLED, והם יגיעו בגדלים של 40 ו-60 איצ'.

שמועות על טלוויזיה מבית אפל כבר שמענו זמן מה, אך הדבר הכי קרוב לכך שראינו היה Apple TV, מוצר שלא ממש היה TV. אם השמועות יתבררו כנכונות, הרי שאפל תוכל לתת קרב אמיתי לסמסונג ולטלוויזיות החכמות מבוססות האנדרואיד שלה. כך או כך, נחמד יהיה לראות טלוויזיות מבוססות iOS, רק שלא יהיו סגורות לרשת הכבלים של אפל. (מקור)