חברת יס (yes) הודיעה היום על השקת שירות yes+ על פלטפורמת Android TV, שכן עד כה היה ניתן לגשת תכנים רק דרך הממיר הייעודי שהשיקה החברה בחודש שעבר או Apple TV.

מדובר בחלק ממהלך נרחב אותו החלה יס עוד בשנה שעברה, כאשר הודיעה על העברת השידורים שלה מהלוויין לאינטרנט, בממשק משתמש חדש וידידותית. האפליקציה כבר זמינה כיום על מכשירי Apple TV וכך גם משווקת כחלק מהחבילה של הממיר.

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של yes: "אנו שמחים להכריז על השקת +yes בממיר  Android TV אשר תאפשר לנו להנגיש את השירות לכלל צופי הטלוויזיה בישראל. במסגרת ההשקה ייהנו לקוחות yes+ המנויים לשירות הסטרימינג העולמי המוביל  Amazon prime video, מגישה ישירה לתכנים האיכותיים של Amazon  ומחוויית בידור עוצמתית".

yes+ כולל עולם תוכן של כ- 140 ערוצים וספריית VOD עם עשרות אלפי תכנים, 600 סדרות ועונות חדשות וכ- 2,000 סרטים בכל זמן נתון, הפקות מקור ישראליות מובילות מבית yes, אלפי תכני ילדים, מדע וטבע, ספורט ועוד. כמו כן, השירות כולל ממשק בעל יכולות  מתקדמות דוגמת: חווית Binge הכוללת דילוג על פתיח ומעבר חכם בין פרקים, שירות ה- Catch Up הרחב ביותר בישראל הכולל מעל ל- 130 ערוצים, ניגון טריילרים, המלצות צפייה "אנושיות" ואפשרות מעקב אחר המלצות צפייה של סלבריטאים, "אוספים" שאצרו מומחי התוכן של yes, עמוד בית חכם שלומד את הרגלי הצפייה, אפשרות חיפוש תוכן לפי שחקנים ובמאים ועוד.