פחות משבועיים לפני ההשקה הרשמית בלונדון, ב-15 בפאריל, נחשפים פרטים חדשים על מכשיר הדגל הבא של וואווי (Huawei), ה-Ascend P8.

לפי פרטים שמתפרסמים באתרים סיניים, מכשיר הדגל הבא של החברה יהיה מבוסס על מערכת על שבב Kirin 935 ולא Kirin 930. מערכת על שבב זו מבוססת כמו ה-Kirin 930 על ארבעה מעבדי Cortex-A57 לביצועים וארבעה מעבדי Cortex-A53e לצריכת כוח נמוכה יותר, אבל הוא יציג שבב גרפי משופר. כמו כן, ככל הנראה החברה החליטה להשקיע יותר בביצועים על חשבון זמן הסוללה.

היבט נוסף שייך למצלמה. עבר בדגם הקודם, ה-Ascend P7 שהושק בשנה שעברה בפריס, השקיעה וואווי משאבים רבים בתחום הזה. בדגם החדש היא אמורה לשלב את החיישן IMX278 של סוני (Sony) במצלמה האחורית שתישאר מצלמת 13 מגה-פיקסלים.

החברה גם מתכוונת להשיק ביחד שתי גרסאות של המכשיר, אחת סטנדרטית, עם זכוכית הגנה משני צדדי הזכוכית מבית היוצר של Gorilla Glass, וגרסה אחת, שתכונה Platinium Edition, שתהיה מצוידת בזכוכית ספיר (Sapphire), ושוב משני הצדדים. המחיר של גרסת הפלטיניום יהיה גבוה יותר באופן משמעותי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.