לוג׳יטק (Logitech) הכריזה על עכבר גיימרים אלחוטי חדש מסדרת מוצרי הגיימינג האלחוטיים שלה בשם G Pro Wireless, שפותח לדבריה בשיתוף פעולה עם 50 שחקנים מובילים וגם שימש את חברי קבוצת London Spitfire בטורניר התחרותי הראשון של משחק הפעולה Overwatch, אותו ניצחו בסוף החודש האחרון. 

בהשוואה לרוב עכברי הגיימרים בשוק, לרבות אלו של לוג׳יטק עצמה, מציג ה-G Pro Wireless מראה צנוע למדי עם עיצוב פשוט ובסיסי, השם דגש על נוחות ושימושיות. הוא מתאים לשימוש הן עבור ימניים והן עבור שמאליים, עם כפתורי צד הניתנים לשליפה והתקנה בשני צידי העכבר. משקלו 80 גרם, והוא מסוגל לפעול עד 48 שעות ברציפות בין טעינה לטעינה. הוא תומך גם במשטח עכבר של החברה הכולל מערכת טעינה אלחוטית, ובמקרה זה לא נדרשת כמובן הטענה נוספת.

החיישן האופטי של ה-G Pro Wireless נהנה אף הוא מטכנולוגיה חדשה, עם רמת רגישות הנעה בין 100 ל-16,000 DPI, ויכולת לעקוב אחר תנועות במהירויות גבוהות יותר מ-400 אינץ' לשנייה (IPS) – למרות כי הוא פועל באופן אלחוטי. כפתורי העכבר אמורים לעמוד בעד 50 מיליון הקלקות. מחירו עומד על 149.99 דולרים, והוא זמין לרכישה החל מהיום בארה״ב ובקרוב מאוד יושק בישראל.

לשחקנים המחפשים פתרון זול יותר, מציעה לוג׳יטק דגם משודרג של עכבר ה-Pro Gaming החוטי שלה, הזוכה אף הוא לחיישן ה-16K החדש, אך שומר על מחירו הקיים – 69.99 דולרים.