וואן פלוס (OnePlus) עדיין לא מוכנה להכריז באופן רשמי על מכשיר הדגל שלה לשנת 2020, אך היא כבר מתחילה לפזר פרטים שונים אודות המפרט הצפוי, שיכלול – כך לטענת מנכ"ל החברה פיט לאו, את "מסך הטלפון החכם הטוב ביותר של השנה".

מסך ה-OLED, שפותח בשיתוף פעולה עם סמסונג (Samsung), יתהדר בקצב רענון תמונה של 120 הרץ (לעומת 90 הרץ בדגמי ה-OnePlus 7 Pro ו-OnePlus 7T), אחד המהירים בשוק. כדי שקצב זה יבוא לידי ביטוי בזמן שימוש יום יומי, דואגת וואן פלוס להכניס שינויים באנימציות מערכת ההפעלה אנדרואיד, וגם תצרף למפרט מעבד המוקדש לשיפור איכותם של סרטוני וידאו שאינם מוקלטים בקצב זה, על מנת להוסיף להם את הפריימים החסרים.

בוואן פלוס מבטיחים גם בהירות יוצאת דופן לתוכן HDR, תמיכה במגוון צבעים גדול (10 ביט), וגם אפשרות לבחור בקצב רענון איטי יותר של 60 הרץ – ככל הנראה בכדי לחסוך בזמן הסוללה בעת הצורך. באופן כללי, מקדישה החברה מאמץ רב להתאמת מערכת ההפעלה לתצוגה החדשנית גם בכל הנוגע ליעילות, כך ש"מחיר" המסך המהיר בזמן סוללה לא יהיה גבוה כל כך.

החברה צפויה לחשוף את המסך באירוע שיערך השבוע בסין, אולם כאמור זו תוקדש לטכנולוגיית התצוגה בלבד – יעברו כנראה עוד מספר שבועות עד שמכשיר הדגל החדש, שככל הנראה ייקרא OnePlus 8, ייחשף במלואו.