מוטורולה (Motorola) עומדת להכריז בעוד יומיים, ב-15 במאי, על One Vision. מדובר בטלפון שיגיע עם Android One, הגרסה הנקייה ונטולת השינויים של אנדרואיד. אבל בינתיים מתברר כי גם לנובו (Lenovo) לא הצליחה לשמור על המידע עד הרגע האחרון, ומפרטו המלא של המכשיר ותצלומיו כבר הודלפו לרשת.

כנראה שהדבר המעניין ביותר במפרט הוא שהמכשיר יתבסס על מערכת על שבב של סמסונג (Samsung) שממעטת מאוד לשתף את מעבדיה עם יצרניות אחרות. מדובר ב-Exynos 9609 וזה כלל הנראה מתיישר עם הבטחתה של סמסונג לייצר כמויות שבבים גדולות יותר ולמכור אותם ליצרניות נוספות. ככל הנראה מדובר במערכת ייעודית למכירה ליצרניות חיצוניות, והיא שייכת למשפחת הדור ה-7 של המערכות, עם 8 ליבות במיוצרות ב-10 ננו-מטר. כן יצויד המכשיר ב-4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים.

המסך של One Vision יהיה בגודל 6.3 אינץ׳ עם רזולוציה של 2520×1080 פיקסלים ביחס היבט ארוך במיוחד של 21:9. מאחור יש שתי מצלמות באבחנה של 48 ו-5 מגה-פיקסל, ומקדימה יש חיישן 25 מגה-פיקסל. עוד במפרט: חיבור אוזניות סטנדרטי, סורק טביעות אצבע אחורי, סוללה בנפח 3,500 מילי-אמפר/שעה ותמיכה בשני כרטיסי סים. המחיר באירופה צפוי לעמוד על כ-299 אירו.