אחרי תקופה של שקט יחסי בקרבות על דקיקות המכשירים, מיקרומקס (Micromax) מציתה את האש מחדש עם הכרזה על Canvas Silver 5, מכשיר חדש שמצליח להיות דקיק יותר אפילו מה-Elife 5.1 שעוביו 5.15 מ"מ: ה-Silver 5 מצליח 'לנצח' אותו ב-5 מאיות המ"מ ומציע עובי של 5.1 מ"מ בלבד.

Silver5
במכשיר, עם זאת, לא ממש מצטיין בתחום התצורה והוא מיועד לתחום הביניים, למרות שמחירו כ-280 דולרים. הוא מגיע עם מסך AMOLED בגודל 4.8 אינץ' ברזולוציית 720p שמצופה בזכוכית הגנה Gorilla Glass 3.

המערכת על שבב היא Snapdragon 410 של קוואלקום (Qualcomm) מרובעת הליבות ויש לו 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ואין חריץ הרחבה.

המצלמה האחורית מבוססת על חיישן IMX219 של סוני (Sony) בגודל של 8 מגה-פיקסלים, והקדמית היא בגודל של 5 מגה-פיקסלים. הסוללה מציעה נפח עבודה של 2,000 מילי-אמפר/שעה, והמכשיר גם קל מאוד: 97 גרם בלבד.

ה-Silver 5 יהיה זמין למכירה החל בחודש הבא באתר החברה ובחנויות בהודו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.