קרב הפטנטים המתוקשר בין סמסונג (Samsung) לאפל (Apple), וההפך גם כמובן, רחוק מלהגיע לסיומו: במהלך הנוכחי מבקשת ענקית הטכנולוגיה האמריקאית להגיש בימים הקרובים ערעור חוזר לבית המשפט, בתקווה שהצדק ייצא אל האור, מבחינתה כמובן, ותוכל לחייב את יריבתה המושבעת להפסיק למכור את מכשיריה בארצות הברית, ובמיוחד את ה-Galaxy S3, שהוא מוקד חילוקי הדעות למעשה.

לאחר שהפסידה בסיבוב המשפטי האחרון וחויבה לשלם פיצויים בגובה של כ-120 מיליון דולרים מתוך שני מיליארד הדולרים שנקבעו בתחילה, נראה כי סמסונג תצטרך שוב להתייצב בבית המשפט ולשכנע את חבר המושבעים מדוע תוכל להמשיך למכור מכשירים. אפל הודיעה כי אינה מקבלת את החלטת השופטים במשפט שנערך במאי השנה, ותגיש ערעור לבית המשפט בימים הקרובים בתקווה שאלו יקבלו הפעם את טענתה. זאת לאחר שהשופטת, לוסי קן, חייבה את סמסונג לשלם סכום מופחת ממה שדרשה אפל, ואישרה לסמסונג להמשיך ולמכור את מכשיריה. מספר פעמים בעבר נפגשו מנכ"לי שתי החברות על מנת לנסות וליישב את הסכסוך ביניהן מחוץ לכותלי בית המשפט – פגישות שאינן צלחו בסופו של דבר

הקרב המתוקשר בין סמסונג ואפל ידע עליות ומורדות וזכה לאין ספור דיונים משפטיים. תמצית הסכסוך מתרכזת בכך שסמסונג, לטענת אפל, הפרה מספר זכויות קניין רוחני והעתיקה מספר פטנטים, עליהם נבנה מכשיר ה-S3. בעבר, נפגשו מספר החברות מספר רב של פעמים בבתי המשפט ברחבי העולם ורובן של התביעות הסתכמו בכך שסמסונג חוייבה לשלם לאפל סכום שנעמד עד עתה בכמילארד דולרים.