לאחרונה אנחנו שומעים לא מעט על גרסת ה-Ice Cream Sandwich של מערכת ההפעלה אנדרואיד שתושק בקרוב, והנה סוף סוף אנו זוכים לצילום מסך ראשון של המערכת, הרצה על גבי ה-Nexus S.

מהתמונות ניתן להתרשם קודם כל כי השינוי העיצובי הוא לא גדול במיוחד, והשינויים הם בעיקר ליטושים ושינויים קטנים. תחילה, ניתן לראות כי סדר האייקונים בתחתית המסך השתנה, והגישה לרשימת האפליקציות מתבצעת באייקון השמאלי כאשר החיוג נמצא לידו. הגוון השולט הוא אדום (במקום ירוק) ואייקונים רבים שונו בהתאם לצבע זה. שינויים נוספים, על פי הדיווחים, הם גם באפליקציית ה-Gmail, בצורת בר ההתראות ועוד שינויים שעדיין לא ידועים. בתמונה הנוספת ניתן לראות את השם Ice Cream Sandwich תחת מידע גרסת המערכת, אם כי לא ראינו את מספר הגרסה (4.0) – משהו שקצת מחשיד.

גרסה זו תתאים גם למכשירים קודמים, וזו גם הסיבה שהשינויים הגרפיים אינם גדולים, זאת כדי להתאים למכשירים חלשים. מלבד ה-Nexus S, הדיווחים אומרים כי המכשיר הראשון אשר יריץ את המערכות הוא ה-Nexus Prime בעל מסך מגע גדול ומעבד כפול ליבה. אנחנו ממתינים בקוצר רוח. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.