אם נביט שנה לאחור ניזכר כי כלל לא היכרנו את OnePlus, יצרנית סינית לא מוכרת שאת כל הצלחתה אפשר בעיקר לזקוף לתמורה לכסף שהיא מספקת עם מכשיר ה-One שלה. כעת, אחרי שחלפה שנה, כמיליון יחידות נמכרו וכל העיניים נשואות לעבר הדור השני, שאותו היא מתכננת לחשוף בקרוב.

בראיון שהעניק מנכ”ל החברה, קרל פי, לסוכנות הידיעות בלומברג הוא אמר כי OnePlus 2 מתוכנן לצאת לשוק ברבעון השלישי של השנה, כלומר בין חודש יולי לספטמבר, כשנה לאחר השקת הדור הראשון. עוד הוא חשף כי החברה עובדת על דגם נוסף, שיהיה ברמת מחיר נמוכה אף יותר והוא ייחשף לפני סוף השנה הנוכחית וכי הוא “מיועד לקהל יעד שונה המעריך עיצוב על פני מפרט”.

אופן המכירות של החברה שונה משאר היצרניות ואת הרכישה מבצעים הלקוחות רק דרך האתר, כחלק מרצון לשמור על מלאים מצומצמים ושליטה על עלויות הרבות, זה גם מה שסייע לה לספק מחיר זול במיוחד וגם הסיבה מדוע נמכרו מספר קטן יחסית של מכשירים, למרות הדרישה הגבוהה. ואולם, המנכ”ל אומר כי הדברים הולכים להשתנות וכי הם צופים שיימכרו בין 3 ל-5 מיליון יחידות עד סוף השנה.

את רוב המכירות עשו OnePlus במזרח, ואילו בהודו, שוק הסלולר המתפתח הגדול בעולם הצליחו לחדור עם מערכת ההפעלה פרי עבודתם, ה-OxygenOS זאת לאחר מחלוקת עם צוות הפיתוח Cyanogen. בעתיד הלא רחוק החברה מתכננת להרחיב את יכולות התוכנה שלה ולהציג מאפיינים חדשים.

קרא עוד:  אור זעיר בקצה המנהרה? HTC הציגה גידול בהכנסות ביוני לעומת מאי בזכות מכשיר חדש

לפי הערכות, OnePlus 2 יגיע עם מפרט משודרג יותר כמו שבב ה-Snapdragon 810, לצד מצלמה חזקה וחריץ הרחבת זיכרון, אשר לא קיים בדגם הנוכחי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.