אינטל (Intel) הודיעה באופן רשמי כי תשיק בעוד יומיים, ב-30 באוקטובר, את המהדורה המיוחדת של מעבד הדגל שלה, Core i9-9900KS. כזכור במהדורה הזו של המעבד כל שמונה הליבות הפיזיות שלו יכולות להגיע במצב טורבו למהירות 5 גיגה-הרץ, בו זמנית מהקופסה. מעבר לכך מדובר במעבד פתוח שניתן להמהרה, ואינטל מכוונת אותו במפורש לשוק המשחקים.

שמונה הליבות הפיזיות של Core i9-9900KS Special Edition פועלות כמובן גם כ-16 ליבות לוגיות והמהירות הבסיסית שלהן היא 4 גיגה-הרץ. זיכרון המטמון עומד על 16 מגה-בייט ומעטפת הכוח של המעבד כמובן גבוהה ועומדת על 127 וואט. המעבד גם תומך בעד 40 ערוצי PCIe והוא תואם ללוחות שכבר מגיעים עם Z390.

המעבד יהיה זמין במהדורה מוגבלת למשך זמן מסוים בלבד שאינטל לא פרסמה בינתיים. הוא יוצע במחיר התחלתי של 513 דולרים, והוא אמור להיות זמין גם אצל קמעונאים עבור אלו שבונים מערכות לבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.