בפתיחת תערוכת קומפיוטקס Computex) 2013), מציגה אייסר (Acer) את הטאבלט הראשון בגודל 8 אינצ’ הרץ על מערכת ההפעלה Windows 8. הטאבלט אשר דלף בעבר הושק תחת השם Acer Iconic W3 והוא נחשב לבין הטאבלטים הקטנים שיש כיום המבוססים על המערכת של מיקרוסופט.

ה-Iconia W3 מריץ את מעבד ה-Atom Z2760 המסוגל להפעיל כמעט כל יישום ובשילוב המקלדת הניתקת הוא מסוגל לספק יכולת עבודה של מחשב נייד לכל דבר כאשר הוא כבר מגיע עם חבילת יישומי אופיס הכוללת את שלל היישומים המשרדיים של מיקרוסופט.

Iconia W8 מגיע עם מסך בגודל 8.1 אינצ’ מסוג LED ברזולוציה 1280×800 עם תמיכה בצילום וידאו ב-720o. הוא מוצע בשני גדלי – האחד 32 גי’גה בייט והשני 64 ג’יגה בייט בנוסף להרחבה בכרטיס microSD. בגבו ובקדמתו מצלמה 2 מגה פיקסל והוא מצויד בתקשורת WiFi ו-Bluetooth, יציאת microUSB וחיבור לאוזניות.

מחירו יעמוד על $379 (כ-1,400 שקל) ויוצע החל מעוד כחודשיים בחנויות.

 

פורסם לראשונה באתר החומרה THspot.co.il

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.