כמובטח, לנובו (Lenovo) תשיק את מותג הבית החדש, ZUK גם מחוץ לגבולות סין והטלפון החדש כבר החל להגיע למדינות ראשונות בעולם ועם ירידת מחיר ראשונה. בהודעה של החברה היא הודיעה כי הוא יהיה זמין כבר השבוע בדובאי ואיחוד האמירויות ובקרוב הוא יושק גם באירופה וייתכן כי גם ארה"ב.

מחירו ירד כעת מ-299 דולר בעת השקתו ל-279.99 299.99 דולר וניתן למצוא אותו באתרים הסינים, כך הוא הופך לאטרקטיבי עוד יותר ביחס של תמורה אל מול מחיר.

כזכור, ZUK Z1 מגיע עם מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD, מערכת על שבב Snapdragon 801 המכילה ארבע ליבות, זיכרון עבודה בנפח 3 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי של 64 ג'יגה-בייט.

לנובו שיתפה פעולה עם צוות סיאנוג'ן לפיתוח מערכת ההפעלה, Cyanogen OS המגיעה כאן בגרסה 12.1 המבוססת על אנדרואיד בגרסה 5.1, כך שיש תמיכה בעדכונים רציפים על ידי צוות הרום הפופולרי.

בנוסף, Z1 כולל מצלמה אחורית עם חיישן מבית סוני ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל עם מייצב תמונה אופטי, והמצלמה הקדמית היא ברזולוציה 8 מגה-פיקסל. בנוסף, למכשיר סוללה בהספק גדול יחסית של 4,100 מילי-אמפר/שעה, סורק טביעות אצבע, חיבור USB Type C, כניסת סים כפול ותמיכה ברשתות דור רביעי.