חברת ZTE חשפה בארצות הברית לאחרונה את ה-ZTE Speed, מכשיר תומך דור רביעי במחיר של 99 דולר בלבד ללא חוזה התחייבות ויימכר דרך רשת החנויות Boost Mobile.

ל-Speed מסך בגודל 4.5 אינץ' (ברזולוציה שלא נמסרה), שבב  Snapdragon 410 MSM8916 מרובע ליבות בתדר של 1.2 ג'יגה-הרץ תומך בארכיטקטורת 64 ביט ומצויד בזיכרון עבודה (RAM) של 1 ג'יגה-בייט. בנוסף הוא כולל גם אחסון הניתן להרחבה של 8 ג'יגה-בייט, מצלמת 5 מגה-פיקסל אחורית ומצלמת 2 מגה-פיקסל קדמית, תמיכה בנקודת גישה אישית, Bluetooth 4 וכן סוללת 2,000 מילי-אמפר. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 4.4, כאשר לא ידוע אם ומתי הוא יעודכן לאנדרואיד 5.

בשלב זה, המכשיר מיועד להפצה בארה"ב ולא ידוע האם הוא יגיע לשאר העולם, אך בהחלט מדובר בקפיצת מדרגה עבור מה שהמכשירים המוזלים יכולים להציע.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • Nachum37

  ללא התחייבות – ללא חוזה. המכשיר עדיין יהיה נעול ל Boost Mobile, ויתכן שכמנהגן המגונה של החברות האמריקאיות אפילו מדובר במודל מיוחד עבור Boost Mobile, כך שלא יהיה יותר מידי מה לעשות עם המכשיר.

  בקיצור, כתבה על מאומה.

 • ,matan amiga

  חבריה חפשו doogee dg310
  אותו מחיר,מציע יותר
  יש גם בארץ ואפילו נציגות רשמית קיימת