כמה תמונות שצצו ברשת השייכות למכשיר חדש של ZTE מציגות פאבלט חדש מדגם P945 של החברה הסינית. התמונות הגיעו מ-@evleaks, שלהם רקורד לא קטן בשמועות ודליפות שנמצאו אמינים, וכעת הם חשפו כי מדובר בפאבלט הראשון של החברה בגודל זה.

על פי הדיווח, המכשיר מציג מסך מגע 5.7 אינצ’ ברזולוציה 720p, אמנם לא fHD כפי שראינו במכשירים אחרים בשוק אך עדיין מדובר במסך איכותי הגדול יותר מזה של ה-Note II. ה-P945 מבוסס על מעבד מרובע ליבות, ככל הנראה Snapdragon בתדר 1.2Ghz, וזיכרון של 2 ג’יגה ראם. הוא מגיע עם מצלמה 8 מגה פיקסל וצילום HD, ועל פי הלוגו שבגבו, הוא מגיע גם עם טכנולוגיית ה-Dulby Digital Plus לשיפור איכות הסאונד.

עוביו עומד על 9 מ”מ בלבד והוא מופעל על סוללת 3,000 מיל-אמפר, כשמערכת האנדרואיד "בגרסת ICS ומעלה” תרוץ על המכשיר. שאר המפרט עוד לא ידוע, והכיתוב “China Mobile” בגבו גורם לנו לחשוב כי הוא לא מיועד לעת עתה לצאת במערב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.