ב-ZTE לא נחים: רק שלשום פרסמנו על פאבלט ה-5 אינצ’ החדש , וכעת החברה חשפה כי היא מתכננת להשיק בקרוב את Grand S ב-CES 2013. בסוף השבוע קיימה החברה אירוע סגור בסין בו חשפה את המכשיר החדש, שגולת הכותרת שלו הוא העובי הדקיק העומד על 6.9 מ”מ, 0.7 מ”מ דק יותר מאשר האייפון 5 או 0.2 מ"מ דק יותר מאשר ה-Motorola RAZR.

סצנת 5 אינצ' מתחממת
באופן מפתיע, ה-Grand S מצליח לאכלס את כל מה שאנו מצפים כיום מסמארטפון (פאבלט) חדיש, כשהוא מתמודד בגבורה על קטגוריית ה-5 אינצ' שזו תהיה הבולטת בשנה הקרובה. המכשיר מציג מסך 5 אינצ’ Full HD 1920×1080, ומה שנראה כהדק ביותר לקטגוריה זו. יחד עם זאת הוא עדיין מצליח לשמור על ביצועים חזקים כשהוא מריץ את מעבד מרובע הליבות 1.5GHz מדגם Snapdragon S4 יחד עם זיכרון 2 ג’יגה ראם. ואם זה לא מספיק, אז בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל וגם סוללה 2,500 מיל-אמפר.

ישנו גם דיווח כי הוא מיוצר מחומר קרמי, אשר יקנה לו עמידות יתר וחוזק מפני נפילות, אם כי דבר זה עוד לא אושר ונצטרך להמתין ל-CES כדי לאשר זאת. עוד נאמר כי תג המחיר יעמוד על $449, שהם כ-1,700 שקל, אולם מכיוון שהמחיר זול יותר מאשר ה-Nubia Z5, עוד מוקדם לאמת זאת והאם הוא אכן ייצא מגבולות המזרח לעבר שווקי אירופה וארה”ב. (מקור)

>> סיני לא פחות טוב: Oppo Find 5
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.