כל גימיק, יהיה אשר יהיה, יהפוך את הסמארטפון שבידינו למיוחד, יוצא דופן ובעיקר מושך תשומת לב. ZTE הסינית אמנם רמזה השבוע על מכשיר הדגל הבא שלה, ואמש (ב') הכריזה עליו בתערוכת CES 2014: ה-Grand S II, סמארטפון 5.5 אינצ'ים המסוגל לציית לפקודות קוליות רבות מבלי שנצטרך לגעת בו.

היצרנית הסינית מתגאה שבשונה מה – Moto X של מוטורולה, מסוגל מנגנון זיהוי הקול "ללמוד" את קולם של מספר משתמשים שונים. כך שאם תרצו שחבריכם, או בני משפחתכם, יצליחו לפתוח את נעילת המכשיר שלכם – תוכלו לעשות זאת עם המכשיר החדש בקלות וביעילות. לצד החידוש בזיהוי קולם של מספר משתמשים, ניתן לצלם תמונות באמצעות פקודה קולית ולהשתמש בפקודות קוליות נפוצות להפעלת המכשיר במצב נהיגה.

התצוגה כאמור מתפרסת על 5.5 אינצ'ים, 1080p. המצלמה האחורית מצלמת ברזולוציית 13 מגה פיקסלים, הקדמית ב-2 מגה פיקסל ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 4.3. בתוככי הסמארטפון ניתן למצוא מעבד Snapdragon 800 הפועם במהירות 2.3GHz, נפח האחסון הפנימי נותר נמוך ועומד על 16GB והסוללה מספקת 3,000mAh.

אין עדיין מידע מדויק לגבי לוחות הזמנים של ההשקה המסחרית, אך סביר להניח כי נשמע על כך בחודשים הקרובים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.