קשה לדמיין גודל של מכשיר עד שלא אוחזים אותו ביד. הפאבלטים, מכשירים בגודל 5 עד 7 אינצ’, הם הדבר החם כאן בתערוכה, ועוד מכשיר שכזה הוא ה-Grand Memo, פאבלט בגודל 5.7 אינצ’ של היצרנית הסינית ZTE.

ה-Grand Memo מצויד במסך בגודל 5.7 אינצ' עם רזולוציה של 720×1280, כך שלמרות שמדובר במסך שהוא מעט  גדול יותר מזה של ה-Note II, הרזולוציה זהה. הוא מבוסס על מעבד Snapdragon S4 Pro מרובע הליבות במהירות שעון של 1.7 ג'יגה-הרץ ואנדרואיד Jelly Bean 4.1. ניתן להרחיב את זיכרון האחסון הבסיסי בעוד 32 ג'יגה-בייט באמצעות חריץ microSD. נתון נוסף, בו אפשר לפגוש בעוד טלפונים חכמים שהוצגו לאחרונה, הוא המצלמה האחורית של ה-Grand Memo שמבוססת על חיישן באיכות של לא פחות מ-13 מגה-פיקסלים. מכובד ביותר.

הייחוד שלו מעבר לשאר הוא בעיקר הממשק התלת מימדי העמוס פיצ’רים עם שימוש מוגבר בתלת מימד הן במסך הבית והן במגירת האפליקציות. ב-ZTE מאפשרים לבצע שינויים רבים בממשק המערכת כמו ערכות נושא, התאמה של מעברים ועוד. יותר טוב מראה עיניים, ולכן נמליץ לכם לצפות בוידאו בהמשך.

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.