בעולם הטלפונים נהוג בדרך כלל שגרסת Pro של מכשיר, אם היא מושקת, מושקת לאחר הדגם הבסיסי. אבל חברת ZTE החליטה כנראה לשנות את כללי המשחק: היא הציגה טלפון חדש בשם ZTE Blade V8 Pro לפני כמה ימים, ורק כעת היא התפנתה להציג את גרסת הבסיס שלו, ה-Blade V8.

כפי שניתן לצפות, המכשיר החדש פחות מתקדם מגרסת ה-Pro שלו, אבל עדיין מציע כמה חידושים שאין לאחיו הגדול. המכשיר מגיע עם גב חדש שעשוי מאלומיניום בגימור חלק, ויש לו מצלה כפולה שהעדשות שלה מסודרות בצורה אופקית ולא אנכית כמו ב-Pro, מה שמקנה לו מראה אלגנטי יותר. החיישנים המשולבים במצלמות הם 13 ו-2 מגה-פיקסל, לעומת לשני חיישני 13 מגה-פיקסל ב-Pro, אך הן עדיין מסוגלות ליצור את אפקט הרקע המטושטש (Bokeh). בנוסף מציעה מתגאה החברה תכונת צילום חדשה שנקראת 3D אשרת מסוגל ככל הנראה לצלם את אותה תמונה מזוויות שונות ולהרכיב אותה לכדי תמונת 360 מעלות שלמה ומלאה בפרטים. המצלמה הקדמית משודרגת יותר, 13 מגה-פיקסל לעומת 8 מגה-פיקסל.

מעבר לכך מציע המכשיר מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית 1080p, לעומת 5.5 אינץ' ב-Pro, מעבד Snapdragon 435, סוללת 2,730 מילי-אמפר/שעה, ושתי תצורות זיכרון: 2 ג'יגה-בייט RAM עם 16 ג'יגה-בייט נפח אחסון, או 3 ג'יגה-בייט RAM עם 32 ג'יגה-בייט של אחסון.

טרם נמסר מתי המכשיר יגיע בפועל לחנויות, וכן לא פורסם מחיר, והאם הוא יוצע למכירה גלובלית בכל העולם. מחיר ה-ZTE Blade V8 Pro עומד על 230 דולר, לכן יש להניח שמחיר ה-Blade V8 יהיה נמוך יותר.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.