היצרנית הסינית ZTE חשפה את Blade A2 Plus אשר מתהדר בגוף מתכתי עם חיישן טביעת אצבע בגבו, ובצד החומרתי מציג מפרט מרשים זאת למרות מחירו המאפיין דווקא של שוק ביניים.

גולת הכותרת ב-ZTE Blade A2 Plus טמונה בסוללה, בהספק מרשים של 5,000 מיליאמפר/שעה, התומכת בטכנולוגיית ההטענה המהירה אשר מסוגלת להטעין מחצית מהסוללה בתוך שעה. לדברי החברה, הסוללה מסוגלת לספק עד 22 שעות שיחה. מלבד זאת, הסוללה אף מסוגלת לשמש כמטען עבור מכשירים אחרים.

בצד המפרט Blade A2 Plus הוא בעל תצוגת 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p וצפיפות פיקסלים 404ppi. הוא רץ על מערכת העל-שבב MT6750T מבית מדיה-טק (MediaTek) הנושאת שמונה ליבות שפועלים במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ לצד השבב הגרפי Mali T860. יתרה מכך זיכרון העבודה (RAM) של המכשיר הוא בנפח 4 ג'יגה-בייט, כאשר הזיכרון המובנה הוא בנפח 32 ג'יגה-בייט עם אפשרות להרחבה עד 128 ג'יגה-בייט בעזרת כרטיס MicroSD.

בהיבט הצילום ZTE ציידה את ה-Blade A2 Plus בחיישן 13 מגה-פיקסל בגבו ו-8 מגה-פיקסל בקדמתו. עוד נאמר כי המכשיר מריץ את גרסת אנדרואיד 6.0 'מרשמלו' (Android 6.0 Marshmallow) וזאת על גבי ממשק המשתמש המותאם של החברה Mifavor 3.5.

על פי ההכרזה של ZTE המכשיר החדש יושק בהודו תחילה, ברשת המקומית פליפקארט (Flipkart) החל מה-6 לפברואר והוא יהיה זמין בצבעים זהב וכסף. תג מחירו של המכשיר צפוי להיות 178 דולר (כ-670 ש"ח), ולמעשה השקתו מהווה את חזרתה הרשמית של ZTE להודו לאחר תקופה ממושכת בה לא הציגה חידושים לנתח שוק זה.