במסגרת מגמת ההתרחבות וחדירה לשוק הבינלאומי, זמינגו, קבוצת המובייל המובילה בישראל, רכשה את 9design – סטודיו לעיצוב וחוויית משתמש הממוקם בניו יורק בעסקה משולבת של מניות ומזומן. הסטודיו עוסק בעיצוב רספונסיבי המתאים את עצמו לכל מסך, עם התמחות בתחום המובייל. הסטודיו ימותג מחדש תחת השם YellowTale וישמש כסניף האמריקאי של הקבוצה.

הסטודיו החדש יספק שירותים מתקדמים בתחום העיצוב, שיהוו חלק מפתרון המובייל הכולל שמציעה הקבוצה ללקוחותיה, המשלב עיצוב, פיתוח ושיווק. המהלך יעמיק את אחיזתה של הקבוצה בשוק הבינלאומי ויפתח בפניה ערוץ לשחקנים אסטרטגיים בעולם. ערך מוסף נוסף הוא טיוב הפתרון שמספקת זמינגו בשוק הישראלי ע"י ניכוס יכולות עיצוב ברמות הגבוהות ביותר – קלף שללא ספק יספק לה יתרון ברור בשוק המקומי. עם לקוחות 9design נמנים: טראקס, יורוקום, סטנלי, חב' המדיה האמריקאית Clear Channel ועוד.

ציקי נפתלי, מנכ"ל קבוצת זמינגו: "קבוצת זמינגו פועלת נמרצות כדי לממש את חזונה להיות קבוצת מובייל מהמובילות בעולם, וזאת ע"י מתן פתרון כולל ללקוחותיה המשלב התמחות בעיצוב, בפיתוח ובשיווק. סטודיו 9design, המתמחה בעיצוב וחויית משתמש בעולמות המובייל, יאפשר לזמינגו לנכס לעצמה יכולות גבוהות בתחום העיצוב וחווית המשתמש, שיפתחו בפניה אפשרויות חדשות בשוק הבינלאומי"

זמינגו היא קבוצת המובייל המובילה בישראל.מספקת פלטפורמה כוללת של פיתוח, עיצוב ושיווק בעולמות המובייל, ובכך ייחודיותה.בנוסף, משמשת חממה עבור סטארטאפים צעירים, ומקנה להם כלים וליווי להצלחה, ומצרפת אותם לחיק הקבוצה. כחלוצה בעולמות האפליקציות, אמונה על פיתוח של למעלה מ 220 אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון עד היום, וידה עוד נטויה. לזמינגו קשת רחבה של לקוחות, בארץ ובעולם, החל מסטארטאפים בתחילת דרכם וכלה בחברות ענק.

*הודעה לעיתונות

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.