יוטיוב (YouTube) מתחילה להציע לבדיקה את העיצוב החדש לאתר שלה, בגרסתו השולחנית. מדובר, לפי החברה, בעיצוב נקי יותר ששם במרכז את נוחות השימוש ויעילות החיפוש אחר הסרטונים, וכן הצפייה בהם, ולנווט בקלות רבה יותר אל התוכן, היוצרים והערוצים שיותר מעניינים את המשתמש. בנוסף מציע העיצוב החדש באופן רשמי הגדרת 'מצב חשוך' בו המסך מוכהה. לפי יוטיוב מדובר במצב בו ניתן יהיה להבחין טוב יותר בצבעים האמיתיים של הסרטונים.

למעשה, בשורה התחתונה, המטרה היא לגרום לגרסה השולחנית של האתר להיראות דומה יותר לחוויה שמקבלים בעת השימוש באפליקציה של השירות בטלפון או בטאבלט, ובדרך לאפשר לראות סרטונים גדולים יותר, כברירת מחדל, בדפים של 'ידוענים' מובילים, באנרים מקצה לקצה, וכן גלילה רציפה באתר. כמוכן הכל אמור לעבוד מהר יותר מתמיד.

מי שרוצה לנסות את האתר בגרסתו החדשה יכול להגיע לפה, אך כאמור העדכון מתבצע באופן מתגלגל כך שייתכן שחלק מהתכונות החדשות עדיין לא יהיו זמינות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.