שירות YouTube Red של גוגל (Google) שהושק בחודש אוקטובר האחרון, מתרחב כעת גם לאוסטרליה וניו זילנד, ואף מציע למנוייו תכנים מקוריים בדוגמת סדרות קומיות מאת שותפי תוכן פופולריים.

כבר בחודש פברואר האחרון החלה יוטיוב להציע סדרות רשת, אבל כעת היא מוסיפה שני פרויקטים חדשים, מלאים ומסקרנים, שכבר יכולים לגמרי להתחרות בתוכן המקורי של שירותי הזרמה אחרים כמו נטפליקס ואמזון. מאחורי כל סדרה עומד ערוץ יוטיוב מוצלח במיוחד שיש לו יותר מ-10 מיליון מנויים ומיליארדי צפיות, כך שההצלחה די בטוחה. בנוסף, כל סדרה משלבת את יוצרי הרשת ואנשי יוטיוב מפורסמים.

הסדרה הראשונה מגיעה מבית היוצר של ערוץ Collage Humor הפופולרי, והיא נקראת Bad Internet – הסדרה מציגה עולם אלטרנטיבי שבו האנושות מחולקת לקבוצות לפי תשובותיהם לשאלוני Buzzfeed (באזפיד). הסדרה מכילה 10 פרקים בני 12 דקות כל אחד, והיא תשוחרר על בסיס שבועי כאשר הפרק הראשון זמין לצפייה בחינם.

הסדרה השנייה היא מעין סדרה בתוך סדרה שעוסקת במאחורי הקלעים של ריאליטי מוזיקלי בשם "Sing It!", והיא מגיעה מבית היוצר של Fine Brothers Entertainment. גם היא תכיל 10 פרקים באורך טלוויזיוני של 24 דקות כל אחד.

יוטיוב רד, כאמור, הוא שירות בתשלום שמציעה YouTube, בו תמורת 10 דולרים בחודש אפשר ליהנות מצפייה בסרטוני יוטיוב ללא מודעות או פרסומות, צפייה בסרטונים ברקע, אפשרות להוריד קליפים למכשיר הסלולרי ורישום לשירות ה-Google Play Music בחינם. השירות, כאמור, זמין כעת רק בארה"ב, אוסטרליה וניו זילנד אך צפוי להתרחב בהמשך לאזורים נוספים בעולם.