בשורה ליוצרים הקטנים – מעתה גם יוצרי ווידאו בעלי ערוץ 'יו-טיוב' (YouTube) עם 100 מנויים ומעלה יוכלו לשדר וידאו חי.

עד לאחרונה הייתה האפשרות זמינה רק לבעלי ערוצים עם מעל ל-1,000 מנויים ומעלה, כעת כשלושה חודשים לאחר שזו אופשרה לבעלי ערוצים עם כמות מנויים גדולה, בבלוג היוצרים של 'יו-טיוב' מודיעים כי גם יוצרים קטנים, מתחילים ועצמאיים אשר בדרך כלל נהנים מכמות מנויים קטנה יותר, יוכלו ליהנות מהיכולת להזרים שירותי ווידאו חיים (Live Stream) באתר סרטוני הווידאו הפופולרי. בגוגל מודיעים שהם פורסים את השירות בצורה מדורגת.

אך זה לא הכל, עוד צוין על שורה של מהלכים נוספים אשר שמטיבים עם היוצרים הקטנים – האפשרות להחליף את התצוגה המקדימה של הסרטון בתמונות מותאמות-אישית, האפשרות לקשר גם לאתר חיצוניים ולא רק לסרטונים נוספים בתוך 'יו-טיוב', האפשרות ליצור רשימות השמעה על פי תוכנית ועוד.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • מישהו

  באמת הגיע הזמן!!! אני אוהב לעשות סטרימינג ולדבר לאחרים!!! תודה לאל שהם עשו את זה!!!!!!

 • אהרון

  האופציה של תמונות מותאמות אישית היא מרתיחה!! יש מיליוני סרטונים שקריים שמציגים תמונה שונה לגמרי מהסרטון. לדוגמא יש המון תוכניות שאתה חושב שהעלו את כל הפרק ליוטיוב בגלל שיש תמונה של קטע מהפרק ובסוף כל הסרטון הוא תמונה עם קישור לאתר עם מלא וירוסים שהסרטון כביכול נמצא בו, יוטיוב צריכים לתת לשים תמונת תצוגה מקדימה רק מתוך הסרטון עצמו ולא משום משם מקום אחר

  • ראית דבר כזה, תדווח.
   אבל כן אין ספק שהרבה עושים שימוש לרעה באפשרות.

  • ליאור

   לפני זה היו שותלים תמונה אקראית באמצע הסרטון. אבל אתה צודק שעכשיו אפילו לא צריך לטרוח. באמת נסה להתלונן אם אתה יכול, כמו שהמגיב השני כתב לך.

 • משתמש אנונימי…

  כל הכבוד! הגיע הזמן!