שירות הזרמת הוידאו Twitch, הפך להיות השירות המועדף על הגיימרים בכל הנוגע להזרמת תוכן ברשת, אולם נראה כי בגוגל "מרגשים את החום" והכריזו על מקצה שיפורים לאתר הוידאו הפופולרי בעולם במטרה לקסום לקהל זה.

קונסולות הדור-הבא מאפשרות להזרים לרשת את סרטוני משחקיות דרך Twitch או Ustream, כך שאפשרויות אלו פשוטות ועדיפות על הגיימר הממוצע וכדי לחזר אחר הקהל הלא קטן הזה וכדי למנוע שימוש באתרים המתחרים ולא באתר הוידאו של גוגל הכריזה החברה בבלוג היוצרים של YouTube על מספר שיפורים שנועדו לקסום לקהל הגיימרים ולשאר יצרני התוכן. בבלוג הכריזו כי בקרוב האתר יתמוך בסרטוני וידאו ב-48 ו-60 פריימים-לשנייה, בעוד היום הסרטונים באתר מוגבלים ל-30 פריימים-לשנייה בלבד, הדבר קריטי במיוחד בסרטוני משחקיות שהם במקור במהירות של 60 פריימים-לשנייה. אפשרות נוספת היא תמיכה כספית על-ידי הצופים – השירות מאפשר לגולשים "לתרום" כסף ליוצרי הוידאו, אפשרות שקיימת כבר באתרים המתחרים, השירות מוגבל כרגע ליוצרים ממדינות ארה"ב, מקסיקו, יפן ואוסטרליה, תמיכה במדינות נוספות תגיע בקרוב.

סרטון מתוך המשחק Titanfall ב-60 פריימים-לשניה

בנוסף לשיפורים הללו החברה הודיעה גוגל על יישום חדש בשם YouTube Creator Studio אשר מאפשר לנהל בקלות את ערוץ ה-YouTube. היישום זמין כעת להורדה עבור משתמשי האנדרואיד ויגיע בקרוב גם לבעלי מכשירי ה-iOS. החברה גם מרחיבה את היצע הפסקולים הניתנים לשימוש ללא תשלום ואף מציעה גם אפקטים קוליים בחינם. חברי הקהילה שיהיו מעוניים לעזור יוכלו לתרום ולצרף כתוביות שיוצר הוידאו יוכל להשתמש בהן ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.