כפי שהציגה לפני מספר חודשים, חברת סמסונג (Samsung) שחררה עדכון לאפליקציית Samsung Flow אשר מרחיבה את הפונקציונליות שלה ומאפשרת לבעלי מכשירים ניידים של החברה להשתמש בחיישן טביעות האצבע של המכשירים (אם קיים בהם) כדי לפתוח באופן אוטומטי כל מחשב Windows שברשותם.

עד כה יכלו רק משתמשי ה-Galaxy S8 להשתמש באפשרות הזו, ורק עם מכשירי Windows 10 שיוצרו על ידי סמסונג. כעת כאמור היא נפתחה גם לבעלי המכשירים Galaxy S6, S7, ולכל מחשב Windows עליו מותקנת הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה, ה-Creators Update. מעבר לכך תומכת האפליקציה כעת גם בהצגת הודעות מהמחשב על צג המכשיר הנייד.

Your Galaxy S8 now works with Windows Hello

איך זה עובד? סמסונג למעשה הטמיעה באפליקציית ה-Flow את פלטפורמת Windows Hello של מיקרוסופט (Microsoft), כך שמשתמשי Windows 10 יוכלו להתחבר עם מכשיר ה-Galaxy שברשותם באמצעות תקשורת Bluetooth בין הטלפון למחשב השולחני או הטאבלט. כל שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה מגוגל פליי (Google Play) או מה-Windows Store, ולקשר בין המכשיר למחשב באמצעות הבלוטות' (מדריך מפורט יותר נמצא באתר של סמסונג).

במקור תכננה סמסונג להרחיב את אפליקציית Samsung Flow כבר בחודש אפריל האחרון, עם השקת ה-Creators Update של מיקרוסופט, אך ככל הנראה נאלצה לדחות זאת עד עכשיו.