ירידות המחירים בשוק הסלולר הישראלי ממשיכות: יופון (YouPhone) של רשת מגה הודיעה היום על השקת מסלול ללא הגבלה ללקוחות חדשים במחיר של 39 שקלים לחודש לארבעת החודשים הראשונים. המסלול כולל שיחות והודעות ללא הגבלה וכן חבילת גלישה 1 ג’יגה ומיועד רק ללקוחות הנרשמים דרך אתר החברה. מחיר המבצע מיועד ללקוחות חדשים המניידים קו או מצטרפים חדשים ולאחר ארבעת החודשים המחיר יקפוץ ל-79 שקל בחודש, שעדיין נחשב לנמוך בהשוואה לשאר המפעילות החדשות.

המחיר של יופון הוא הנמוך ביותר כיום, כשרק לאחרונה גם הוט מובייל וגם גולן טלקום יצאו במבצעי הצטרפות של 49 שקלים לחודש לשישה חודשים ראשונים עבור מצטרפים חדשים המניידים את הקו. החבילה כוללת שיחות, SMSים וגלישה עד 3 ג’יגה לחודש (לאחר מכן האטה במהירות) וכן שיחות ליעדים לקווים נייחים בחו"ל ללא הגבלה.

לקוחות מועדון You יוכלו לקבל החזר של עד 50 שקלים בחודש על כל קנייה מצטברת בסכום מעל 250 שקל במהלך החודש ברשתות מגה ואלונית. המתדלקים בדור אלון יקבלו 5 ש”ח החזר אוטומטי בחשבון הסלולר. כמו כן, מחזיקי כרטיס אשראי You הרוכשים ב-1,500 שקל ומעלה, יוכלו לקבל החזר מלא, אולם יש לציין כי מבצעים אלה לא תקפים במהלך ארבעת החודשים הראשונים.

>> משרד התקשורת: ניוד מספרים יקוצר לחצי שעה
>> גולן טלקום חותכת מחירים: חבילה ללא הגבלה ב-49 שקל
שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • אזרחית שנמאס לה

  חברת יופון ממש אבל ממש נוראית. גם הקליטה שלהם בתוך הבית גרועה – לפחות באיזור השרון וצריך לצאת החוצה כדי לדבר אחרת מיד מתנתק. נשארתי אצלם רק בגלל ההנחה על קניות בכרטיס YOU. הבעיה שכל חודש הם מנסים מחדש את שיטת מצליח לא לתת ההנחה בתקוה שלא נשים לזה לב. רק אחרי בזבוז זמן נוראי ואלף שיחות ועצבים הם נותנים הזיכוי. נמאס, ההנחה לא שווה הטרטור והעצבים.

 • יוני(שם בדוי)

  לא שווה רק ג'יגה אחד רק למי שבקושי גולש

 • רז

  בפסקה האחרונה בשורה הראשונה כתבתם החזק במקום החזר … אנא תקנו…

 • Lear

  נו כולנו יודעים לאן זה הולך.. 0 שקל לחודשיים ראשונים ואז מאתיים שקל לשנה ואז זה יתאזן שוב..

 • חסוני

  לא שווה , זה רק לארבעה חודשים וגם זה רק ג'יגה אחדד !!
  אני לא מתפשר על דבר כזה רק 4 ג'יגה.

  • אורי

   +11111111111