לא שהמחירים של מכשירי OnePlus יקרים במיוחד יחסית לשאר, אבל משתמשים שמעוניינים לרכוש מכשיר וכבד עליהם לשלם מאות דולרים בבת אחת יכולים מעתה לשלם עבור המכשיר בתשלומים, באמצעות שירות התשלומים פייפאל ׁׁׁ(PayPal) ובגבולות ארצות הברית בלבד.

החברה הודיעה בבלוג שלה על שיתוף פעולה עם פייפאל במסגרתו כל הזמנה מאתר החברה בסכום מעל 99 דולר יכולה להתפרש לתשלומים של 6 חודשים, 12 חודשים או 18 חודשים. יחד עם זאת, לתשלומים יתווספו 20 אחוז מהמחיר, כך שמכשיר OnePlus 2 למשל יעלה 22.60 דולר בכל חודש למשך שנה וחצי (406 דולר), ואילו ה-OnePlus X יעלה 16.12 דולר עבור אותה תקופת הזמן (291 דולר).

החברה מבטיחה לעומת זאת כי תוכנית התשלומים לא כרוכה בהתחייבות למפעיל סלולרי מסוים, וניתן להחליף חברות בכל זמן שהוא. כמו כן, ניתן לשלם את כל יתרת הסכום שנותרה בבת אחת בכל שלב שהוא. התוכנית החדשה מגיעה כדי להתחרות במפעילות האמריקאיות, שם כמקובל, עלות המכשיר מסובסדת בתמורה להתחייבות לחבילת שימוש ותשלום חודשי קבוע.

כאמור, התוכנית זמינה כרגע רק לרוכשים בארה"ב ודרך פייפאל, וטרם ידוע אם החברה תרחיב אותה גם למדינות נוספות. "כחלק מהדרכים החדשות שבהן אנחנו מרחיבים את הפעילות שלנו, גמישות כזו הוא שירות מיוחד והכרחי לעתיד של מבנה התשלומים העתידי שלנו", כתב מנכ"ל החברה בפוסט.