חברת הלווין Yes הציגה היום את שירות החדש שלה, הנקרא yes go. השירות יאפשר ללקוחותיה לצפות בכל תכני הערוצים כולל ערוצים בשידור חיי ותכני VOD הכוללות את מגוון הסרטים והסדרות, והכל דרך המכשירים הניידים – סמארטפונים, טאבלטים ולפטופים.

השירות יותאם למכשירי האייפון 4 ומעלה, אייפד 2 ומעלה ומכשירי האנדרואיד כולל הטאבלטים, ויכלול את כל לוח השידורים בצפייה ישירה בסטרימינג עד איכות של 720p. באמצעות האפליקציה ניתן לצפות בלוח השידורים המלא, וכמו כן ניתן יהיה להקליט תוכניות דרך המכשיר.

כרגע השירות זמין רק ללקוחות Yes בשל זכויות יוצרים, זו גם הסיבה מדוע ערוצים מחו”ל לא יוכלו לפעול ברשת וכן כרגע ערוץ 2 ו-10 אינם זמינים. עלותו השירות ללקוחות החברה שאין ברשותם מנוי ל-VOD הוא 19.90 שקל לחודש והוא יושק בעוד כחודשיים ובזמן זה החברה מבצעת ניסוי בקרב העובדים.

הודעה לעיתונות:

yes פורצת את גבולות הטלוויזיה והבית ומשיקה את:

yesGO מאפשר צפייה בלייב בעשרות ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD ישירות משידורי הערוצים ומהVOD של yes –

 בכל מקום, בכל זמן ובכל מכשיר תומך

  במהלך ההשקה השירות יוצע חינם לכל לקוחות yes VOD
חברת yes חושפת היום את המהלך פורץ הדרך בעולם הטלוויזיה- yesGO, המאפשר לצפות בעשרות ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD – ישירות משידורי הערוצים של yes- בכל מקום ובכל זמן, באמצעות הטאבלט, הנייד או בכל מכשיר התומך בשירות.
המהלך, שפותח במשך שנתיים, בעלות של כ-50 מילוני שקלים, מציב אתyes  בקדמת הטכנולוגיה לטובת חוויית צפייה עשירה, ששמה את החברה בחוד החנית של תעשיית הטלוויזיה העולמית.
באמצעות השירות החדש, לקוחות yes יוכלו לצפות בעשרות רבות של ערוצי yes בהם חמשת ערוצי הסרטים של החברה (yes 1,2,3,4,5), ערוצי הסדרות (yes Drama, yes Oh, yes Action, yes Comedy,  יס דוקו), ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי lifestyle , ובתכני ספריית  ה- VOD של yes – בכל המכשירים הנלווים התומכים, בכל מקום ובכל זמן, כולל אלפי התכנים החינמיים.

השירות יושק במגוון רחב של מכשירים, בהם:

–          מחשבי PC ומחשבי MAC

–          iPAD מבית Apple ומגוון טאבלטים נבחרים בסביבת אנדרואיד

–          מכשירי iPhone מגרסת iPhone 4  ומעלה ומגוון סמארטפונים מובילים בסביבת אנדרואיד,  כולל סמסונג s2, s3, s4

–          iPod touch

בהמשך השירות יורחב גם למכשירים תומכים נוספים.

במסגרת השירות החדש, הצופים יקבלו עדכונים בזמן אמת על השידורים הפופולאריים והמעניינים כרגע- הן בלוח השידורים והן מה- VOD, זאת באמצעות מערכת עדכונים המזהה מגמות צפייה ועליה בדפוסי הצריכה וממליצה בהתאם לרייטינג המצרפי.

בנוסף, הצופים יוכלו להתחבר לחשבון ה- facebook שלהם ולצפות במה החברים שלהם צופים כרגע, ולשתף חברים בדירוג, תגובות והמלצות על תוכן.

yesGo מכיל מערכת המלצות פרסונאלית המבוססת על מערכת Comass של חברת viaccess-Orca, הממליצה לצופה תכנים רלוונטיים המתאימים לטעמו האישי וזאת על בסיס הרגלי הצפייה שלו.

את האינטגרציה הכוללת של השירות, הובילה חברת Cisco ואת פיתוח ה-Frontend הובילה חברת TVinci הישראלית. הפתרון המלא משלב את מיטב היכולות המתקדמות ביותר הנמצאות כיום בעולם מבית Cisco, TVinci, Pilat, Discretix, NetCracker, Microsoft, Convergis ועוד.

בימים אלה yes יוצאת בניסוי עובדים לשירות, ובתוך מספר חודשים בודדים השירות יושק לכלל הלקוחות. ההצטרפות לשירות תהיה בשירות עצמי מלא באמצעות הורדת אפליקציה מה- appstore או google play ובאמצעות אתר החברה בכתובת: www.yes.co.il

במהלך ההשקה השירות יינתן חינם לכל לקוחות ה VOD  של yes (ללקוחות שאינם לקוחות ה- VOD  מחיר השירות הינו 19.90 ₪ לחודש).

רון אילון, מנכ"ל yes מסר כי: "השקת yesGO שמה את yes בחזית הטכנולוגית של הטלוויזיה הרב- ערוצית, ומאפשרת לחברה להמשיך ולהוביל את חווית הצפייה המתקדמת והטובה ביותר בישראל. מדובר במהלך יוצא דופן, מורכב ומתקדם שבפיתוחו הושקעו שנתיים, והוא נותן ערך מוסף עצום  ללקוחות שלנו, שיוכלו לראות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם- בכל מקום, בכל עת, ובכל מכשיר".

אורי גל, סמנכ"ל השיווק של yes הוסיף: "החברה מציגה היום קפיצת מדרגה משמעותית בחוויית הצפייה ובהצעת השירות ללקוחותיה. במחקרי הצרכנים אנו עדים לשינויים במגמות הצפייה, ואנו גאים שפעם אחר פעם אנו משיקים מוצרים שעונים באופן מלא על התמורות בצרכי לקוחותינו, ומציבים את yes בחזית הטכנולוגיה והקדמה".

איציק אליקים, סמנכ"ל ההנדסה של yes מסר כי: "מדובר במהלך אינטגרציה העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם של העברת שידורים מוצפנים על רשת האינטרנט ועל רשת ה- 3G, והינו אחד המורכבים והגדולים שחברות מדיה עשו בשנים האחרונות. אנחנו גאים לעמוד בסיומו של מהלך כה מורכב כשאנו ערוכים לעתיד עם יכולות מתקדמות, גמישות ושירות המעניק פתרון מצוין ללקוחותינו".