רשת מלונות פתאל, השיקה במהלך שנת 2015 את אפליקציית המבצעים של הרשת "yala". האפליקציה מעדכנת על מבצעי הרגע האחרון המוצעים במלונות רשת פתאל ברחבי הארץ, המעניקים חיסכון של עד 40% במחיר, עם התחייבות למחיר הטוב ביותר, ומאפשרים להזמין לאותו היום או מקסימום ליום שלמחרת.

במהלך השבוע האחרון, הוענק פרס החדשנות בשיווק לרשת מלונות פתאל, על השקת אפליקציית "yala". המהלך השיווקי הוכרז כמנצח בקטגוריית השירותים, במסגרת כנס INNOVATE 2016 של הפורום לחדשנות בשיווק.

לדברי נדב פתאל, מנהל השיווק הדיגיטלי של רשת פתאל: "חדרי מלון הנותרים ללא אורחים הם אבידה כלכלית. הפתרון שמציעה אפליקציית "yala" מאפשר לנו להעניק ערך גבוה לצרכנים המוכנים להיות פחות מתוכננים מראש, אך בתמורה לקבל הטבה משמעותית במחיר". עוד הוסיף, "אנחנו שמחים על ההכרה במהלכים השיווקיים והצרכניים שלנו בזירה המתפתחת של עולמות הדיגיטל".

מעל 250 אלף איש הורידו את אפליקציית yala בשנת פעילותה הראשונה. מניתוח הפעילות עולה כי כרבע מהישראלים הזמינו בשנה האחרונה חופשה בישראל מהיום להיום, או מהיום למחר וחופשות בתל אביב הן הספונטניות ביותר.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.