יאהו (Yahoo) השיקה אמש את שירות הדואר החדש שלה הנפרס על פלטפורמת הווב והסמארטפונים ומציגה עיצוב חדש וחווית שימוש מעודכנת ונוחה יותר.

Yahoo mail ios

תחילה זו אפליקציית הטלפונים הניידים של יאהו המציגה שדרוג משמעותי. Yahoo! Mail כוללת מעתה תמיכה בתצוגת שיחות, וזה אומר שבמקום לצפות בכל הודעה בנפרד, כעת הודעות הקשורות לאותו נושא יוצגו יחדיו כשיחה, ממש בדומה ל-Gmail. בנוסף, העיצוב התחלף וניתן לבחור מכמה ערכות נושא שונות ולהתאים את הרקע והכפתורים באופן אישי מתוך מאגר תמונות או משירות Flickr.

הכפתורים זזו לחלק התחתון בהודעה, כך שהם הרבה יותר נגישים וישנו תפריט קופץ כאשר לוחצים על אחת ההודעות למחיקה, סימון ועוד, לביצוע פעולות באופן מהיר יותר. גם שירותים שעד כה ניתנו בתשלום במסגרת חבילת Mail Plus של יאהו, כעת ניתנים בחינם כמו פילטרים מתקדמים, העברה אוטומטית של הודעות ועוד.

אחסון ללא הגבלה
בנוסף לעיצוב החדש, יאהו גם משדרגת ומגדילה את את האחסון לנפח עצום של 1TB (אחד טרה בייט). אמנם לא מדובר באחסון רשת כמו גוגל דרייב או דרופבוקס, אך כן ניתן לשלוח קבצים עד לגודל של 25 מגה בייט.

נראה כי יאהו הולכת בעקבות גוגל ומציגה עיצוב כמעט זהה לזה של שירות ה-Gmail הפופולרי, והצעד של הגדלת נפח האחסון מנסה למשוך את משתמשי המייל הכבדים.

להורדת האפליקציה: Windows PhoneiOS | Android

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • גיל

  ניסיתי ב-6 מחשבים שונים במק ובפי סי ובכל הדפדפנים הקיימים ופשוט אין יותר אפשרות לראות את הדואר בממשק העברי, רק באנגלי. כלומר לוחצים על תיקייה מלאת דואר מימין ואז ומשמאל הכל רייק לא רואים את המיילים מהתיקיה. יצרתי קשר עם יאהו והם אחרי חלופת 20 מיילים מסרבים לתת שרות לעברית… האם זה רק אני עם המייל החדש והדפדפנים המעודכנים או שיש משהו שם בחוץ שיש לו את אותה בעיה???

 • מיקי

  משתמשי יאהו בוחרים בו דווקא כי הוא שונה מג'ימייל
  עבור מי שרגיל ליאהו לא מדובר בשדרוג – אופציית תצוגת השיחות מעצבנת (למרות שאת זה ניתן לשנות בהגדרות), ויותר מעצבן זה שאין יותר תצוגה בטאבים.
  והאפליקציה לסמארטפון היתה טובה ועכשיו מלאה בבאגים.
  שדרוג שהוא שנמוך.

 • חושם

  נראה מאוד מיושן. כמו ההוטמייל הישן.
  לא ברור מה עבר להם בראש.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   דווקא בדיוק הפוך,
   נראה ממש חדשני ומעניין,
   אני לא משתמש ב yahoo אבל זה עשה לי חשק לנסות =)

   • מישהו

    גם לי 🙂

    • akex

     פילטר ספאם שלו לא מי יודע מה. לגוגל יש יותר עוצמה…וממשקים לא חסר