יאהו (Yahoo!) אולי נמצאת בשקיעה ארוכה, אבל שירות הדואר שלה, Yahoo! Mail עדיין משרת כמות גדולה מאוד של מנויים. החברה כבר שחררה בעבר יישום מתאים, שמאפשר לקרוא את הדואר שלה במכשירים ניידים, עבור הטלפונים הניידים של אפל (Apple) וגם עבור אלו שמבוססים על אנדרואיד (Android), אבל כעת היא משיקה יישום שמותאם במיוחד לטאבלטים.

היישום, שגם הוא זמין לטאבלטים של אנדרואיד ושל אפל כאחד, אמור לפי החברה לנצל את גודלו המלא של המסך כדי לספק חוויית קריאת דואר קלה וגמישה, בסגנון של דפדוף בספר. "אין תיקיות, אין כפתורים, אין תגיות – רק אתם והדואר שלכם – ואתם יכולים לדפדף דרכו בקלות כמו במגזין", נכתב בהודעת השחרור.

לפי החברה גם הטיפול בהודעות הדואר אמור להיות קל מתמיד, וניתן להשתמש במחוות כדי לקבץ הודעות לפי שם שולח וכן למחוק ולהזיז כמויות גדולות של הודעות במהלך אחד.

יישום מזג אוויר מבית יאהו ל-iOS עם תצוגת תמונות מפליקר

במקביל שחררה החברה יישום חדש לתצוגת מזג אוויר עבור מכשירי iOS שמשלב בתוכו את פליקר (Flickr), שירות אחסון התמונות של החברה. בעת שבודקים את מזג האוויר במקום מסוים מוצגות שמתויגות באותו אזור ברקע של היישום כדי לספק לו אווירה שונה ומראה שונה בכל פעם.

לפי יאהו מדובר ביישום מזג האוויר היפה ביותר שקיים כיום בשוק היישומים, והוא מאשר בטלטול קל של הטלפון לשנות את התמונה המוצגת לתמונה אחרת מאותו אזור.

"המטרה שלנו היא להביא לכם את התמונות המדהימות ביותר עבור כל מצב מזג אוויר שבגלובוס – בוקר, צהריים וערב – בכל אחת מהערים הראשיות בעולם, ואנחנו זקוקים ורוצים את עזרתכם", מסרה החברה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • ג'וני

  השירותים של יהאו מעולם לא היו רלוונטים לישראל

 • אלכס

  תשמעו.. כמה שאנחנו יורדים על העיצוב של אפל… האפליקציה הזו של מזג האוויר נראית מדהימה…. ואני מדבר בתור אחד שלא סובל את אפל….

 • …………………………………….,,,

  ניראה לי הם ייתמכו יותר ב ios 7 ,
  זאת רק ההתחלה שלהם בכל התמיכה במערכת ,
  אבל אני מעדיף יותר תמיכה של גוגל
  כי אין כמעט לאף אחד חשבונות ביאהו וגם אף אחד לא משתמש
  במנוע חיפוש להם שהוא פחות מתקדם ועשיר מהמנוע החיפוש הוותיק של גוגל .
  ומערכת ה ios עדיין סגורה ומוגבלת ולא הכי חדשנית
  ומלאה בדברים חדשים שלא ראינו מהאנדרואיד ,
  ios צריכה שיפור דרסטי כי אנדרואיד רק מתחזקת ונעשת בשלה וחדשנית יותר ,
  אפל צריכים לעצב קצת את הצבעים והעיצוב המשעמם של ios
  לעיצוב מודרני יותר ויותר יוקרתי
  וגם להוסיף וידג'יטים ומסכי בית ויש להם הרבה
  פינות שצריך לסגור וחידושים ויישורי קו שצריך לעשות במערכת .

 • חסוי

  אם אני לא טועה יאהו אחראית על אפלקציית מזג האוויר בiOS אז כך שבiOS7 הם יעדכנו איתה את התוכנה

  • דן

   אתה לא טועה ואני חושב כמוך

  • בולי

   האפליקציה עצמה מאפל. המידע מ yahoo..