באג ו Xtreamer מציגות – ממשק המשתמש הפופולארי MIUI V5 המגיע לישראל בעברית מלאה ומותאם להורדה חינם לבעלי Xtreamer Q ובהמשך לטלפונים נוספים

MIUI היא מערכת הפעלה אלטרנטיבית, המציעה ממשק חדשני ושונה מכל מה שהכרתם. המערכת קבלה ציונים גבוהים ושבחים הודות לממשק מהיר, מאובטח, מעוצב וריבוי תכונות חכמות.

חייגן וסמס: חווית חיוג והודעות אחרת לגמרי – מצא את אנשי הקשר שלך דרך החייגן, תצוגת תמונה של איש הקשר בשיחה נכנסת לרבות הצגת מיקום מקור השיחה וסיווגה חסימת שיחות לא רצויות ממפרסמים ניתנת לביצוע בקלות.

מנגנון הגנת פרטיות מהימן: המערכת מוגנת בפני פורצים וקוד תוכנה זדונית תוך שימוש במגנונים Kingsoft, Wall-E, LBE. אם אתם משתמשים בחבילת גלישה מוגבלת השימוש ב MIUI הוא ללא ספק הדרך הטובה ביותר לבקרה מוחלטת על נפח חבילת הגלישה שלכם והימנעות מתשלומים מיותרים. מערכת הMIUI תאפשר לכם שליטה מלאה על גודל חבילת הגלישה, תספק לכם התראות ותתריע כשתהיו קרובים לסף שהקציתם.

התאמה אישית ברמה אחרת: קהילת המשתמשים בעולם של MIUI היא מהקהילות התוססות והיצירתיות ביותר. תוכלו להוריד למכשירכם ערכות נושא שלמות המכילות עבודה גרפית .משובחת של עשרות אמנים ויצרים עצמאיים שהביאו את כשרונם לידי ביטוי.

יותר ממאתיים שיפורים ותיקונים: MIUI מביאה אליך את הטוב בכל עולמות הסלולר – חובבי אייפון ימצאו בה את הנוחות והאלגנטיות של מערכת ההפעלה מבית אפל בעוד שחובבי האנדרואיד ימצאו בה את החופש ויכולת הבחירה והכל בממשק מרהיב ברור ואינטואיבי
המערכת תומכת בעברית מלאה וניתנת להורדה בחינם – בשלב זה למכשירי Xtreamer Q ובהמשך לטלפונים נוספים. לפרטים נוספים והורדה – לחצו כאן

 

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.