חברת Xtreamer הפופולרית השיקה לאחרונה דגם נוסף מסדרת הסטרימרים של החברה, ה-Xtreamer Prodigy, סטירמר מהזן החדש שמתעד להחליף את המחשב הסלוני עם אפליקציות, דפדפן אינטרנט וגם אנדרואיד. בדקנו.

אם בעבר היינו מסתפקים בלצפות בסרטים וסדרות בטלוויזיה (שהורדנו באופן חוקי מהאינטרנט, כמובן), היום אנחנו רוצים יותר. אנחנו רוצים אפליקציות, לגלוש באינטרנט, לכתוב סטטוס בפייסבוק, להעביר את זמננו עם פייסבוק, להאזין למוזיקה , לצפות בתמונות ששיתפנו ברשת ועוד. אם כבר יש ברשותכם טלוויזיה חכמה עם אפליקציות, או מחשב מדיה בסלון, כנראה לא תרוצו לרכוש סטרימר, אך לכל השאר, יש את ה-Xtreamer Prodigy.

ה-Xtreamer Prodigy שייך לדור החדש של Xtreamer, זאת יחד עם SideWinder 2/3 המתאפיינים בממשק עשיר ומגוון מאפיינים בהשוואה לדור הקודם. הסטרימר החדש גם חזק יותר המבוסס על שבב RTL 1186 הפועל בתדר 750MHz ומגיע עם וזיכרון 512MB RAM. החידוש העיקרי כאן, הוא היכולת לנגן וידאו בתלת מימד וחיבור HDMI 1.4, כך בתאום טלוויזיה תומכת נוכל לצפות בסרטי 3D בצורה פשוטה ונוחה.

עיצוב וטכנולוגיה
כשהסטרימר יושב בסלון, אנחנו לא מעוניינים שהוא יהיה בולט במיוחד, ואם כן, אז לפחות שיהיה לו עיצוב מתאים, ואכן ה-Xtreamer Prodigyu מגיע בעיצוב מיוחד ויפיפה, כזה שהיינו רוצים בסלון שלנו. חיפוי אלומיניום, כפתור לשליטה בעוצמת השמע, צבע כסף או שחור יוקרתי וגודל קטן יחסית, גורמים לו להשתלב היטב באזור המדיה סנטר העמוס שלנו.

בקדמת המכשיר כפתור עגול המשמש לכיבוי והדלקה ולשליטה בעוצמת השמע (הכפתור מואר בצע כחול כאשר הסטרימר דולק). לצידו חריץ ה-SD ומגירת הדיסק הקשיח הנשלפת, שבה נוכל להוסיף דיסק 3.5" שישמש את הסטרימר לאחסון קבצי המדיה. חסר כאן בהחלט יציאת USB, שהייתה מקלה על חיבור התקנים חיצוניים. מאחור הוא מכיל כמעט כל חיבור שנזדקק לו: חיבור ה-USB 3.0 ועוד זוג USB 2.0 להתקנים חיצוניים, תקשורת רשת קווית GbE לצד תקשורת WiFi אלחוטית לסטרימינג ולצורך התחברות לרשת, חיבורי וידאו AV/Coaxial וגם DVB-T, "עידן פלוס" המוכר לכולנו.

מתחת למכסה המנוע, או למעשה בתוך המארז מסתתר לו השבב שאחראי להכל לנגן כמו שצריך, וזהו ה-RTL 1186, שלדברי Xtreamer מדובר בשבב חזק למדי. הוא מגיע עם 512MB RAM מסוג DDR3, לא מעט לסטרימר וכן תמיכה ב-OpenGL ES2.0, ניגון 3D, ניגון קבצי MKV ב-1080p ותמיכה באודיו HD עד 7.1 ערוצים.

התלת מימד כאן תומך כמעט בכל הסוגים: החל מ-Side By Side, Top Bottom, סימולציה ובקבצי MKV 3D ו-Blu-ray 3D הנחשב לאיכותי ביותר. כאשר הפעלנו סרט 3D ובחרנו Side By Side מסך הטלוויזיה שלנו (Samsung D640055) עבר אוטומטית למצב תלת מימד ורק נשאר להפעיל את המשקפיים. גם בתחום האודיו ישנם קידודים כמו DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, DTS Digital Surround, AAC 7.1 ושאר הירקות.

למי שהחליט לזנוח את חברות הכבלים והלווין ימצא את פונקציית ה-DVB-T (או עידן פלוס) שימושית במיוחד. דבר ראשון שעושה הסטרימר כאשר הוא נדלק אוטומטית הוא עובר לשידורים הדיגיטליים (ניתן לשינוי). הכיוון הראשוני מתבצע דרך תפריט ההגדרות שם ניתן לבחור מדינה או חיפוש אוטומטי, אנחנו הלכנו על האפשרות הראשונה. כיוונו לתדר 514 והחלנו בחיפוש אולם הסטרימר לא הצליח להתביית על התחנות. להגנתו נאמר כי אנחנו באזור עם קושי בקליטה של עידן פלוס וכי לא כל המכשירים שעבדנו איתם אכן הצליחו לעבוד, ולכן החלטנו לשנות אזור ולקחת את הסטרימר לבית בשכונה ליד ושם לאחר הניסיון השני זה הצליח לעבוד. קשה לנו לומר כיצד הממשק או השימוש ב-DVB-T שכן הזמן הקצר שלנו איתו לא הספיק כדי לבחון זאת, אך נאמר שהקליטה הייתה טובה והאיכות מצוינת.

ממשק עשיר
היתרון של הסטרימר על פני מחשב בסלון הוא קודם כל נוחות השימוש (גם במחיר, גודל וכו', אבל זה כבר עניין אחר) ולכן ממשק המשתמש במכשיר הסטרימר זו תכונה חשובה. להבדיל מסדרות ה-Sidewinder הקודמות של החברה, שם הממשק היה מבולגן, לא נוח והיה נראה כאילו הוא מורכב מעשרות טלאים ותוספות לא קשורות, כאן הממשק מסודר יותר, ומחולק בצורה נכונה. במסך הפתיחה נראה 6 קוביות המחלקות את התכנים: מועדפים, היסטוריה, מקורות מדיה, אנדרואיד, אפליקציות והגדרות, כשלכל קובייה שכזו נפתחים עוד תתי תפריטים. בקצה העליון נמצא את כל המידע על המכשיר והמערכת כמו כתובת IP במידה והתחברנו לרשת, נפח דיסק זמין, התקנים מחוברים ועוד, ובחלקו התחתון עוד כפתור לחיפוש מהיר.  בכלל נעשה כאן שדרוג גדול מאוד לממשק, ונוספו עשרות תפריטים ותתי-תפריטים, הגדרות מרובות ואפשרויות תצוגה שונות שקשה להעלות את כולם על הכתב (וידאו של הממשק). בין התוספות הבולטות ניתן למצוא האפשרות להוריד את כל המידע והפרטים על תכני המדיה שלנו. כך נוכל לצפות בטריילרים, תמונות, לקרוא את התקציר ועוד. האופציה שהייתה מוכרת בשם MovieJukeBox שעבר שדרוג מאז הגרסאות הקודמות והיום פועל טוב יותר מבעבר.

האנדרואיד כבר בפנים
לא מפתיע לשמוע את השם "אנדרואיד" גם על סטרימר, הרי כאן אצלנו כבר סיקרנו את ה-Android TV, סטרימר המבוסס על מערכת האנדרואיד. אולם להבדיל ממנו, ה-Protigy מבוסס על מעבד RISK, וכמו שלמדנו מה-Ainol Novo 7, לא כל האפליקציות מתאימות למעבד זה ואם היה נבחר כאן מעבד ARM הכל היה אחרת. אבל לפני שרצים לשורה התחתונה, נספר כי מערכת האנדרואיד נגישה מהתפריט הראשי ומשם נוכל להפעיל מגוון מצומצם של אפליקציות הקיימות כבר במכשיר ובנוסף ניתן להוריד נוספות מחנות אפליקציות ייעודית (לא ה play store). בשל כך, לא כל האפליקציות יהיו זמינות, וכבר ברשת מסתובבות חבילות שכאלה המאגדות מספר רב של אפליקציות שונות המאפשרות התקנה לסטרימר. יש גם דפדפן, ללא פלאש, ובאמצעות מקלדת ועכבר שחיברנו לסטרימר גם הצלחנו לגלוש בצורה סבירה יחסית. כמו שאמרנו, לא פיצ'ר מרכזי ולא אחד שב-Xtreamer יכולים להתגאות בו יתר על המידה, אך הוא קיים ויכול להיות גם שימושי.

השלט
את כל תפעול הסטרימר מבצעים אך ורק בעזרת השלט, מלבד השליטה בעוצמת השמע וכיבוי והדלקה, הניתנת גם בסטרימר עצמו. השלט מאובזר בכל הכפתורים האפשריים ונוח יחסית לשימוש כשבעת לחיצה נדלקת נורית אדומה בקצה והאור הכחול בסטרימר מהבהב. קבוצת הכפתורים המרכזית, החיצים ממוקמת במרכז השלט המשמשת לניווט בין התפריטים, אישור, הרצה של הסרט קדימה ואחורה, עוצמת שמע, כתוביות, חזרה ומסך הבית. בחלק העליון ממוקמים כפתורי הספרות המשמשים כפונקציה כפולה לגישה לתפריט, הגדרות המכשיר, סימניות ועוד ובחלק התחתון נמצא בעיקר "עזרים" כמו כיוון כתוביות, השתקה, כיבוי אוטומטי ועוד. הכפתורים עצמם עשויים מגומי זרחני בחושך שלא תמיד עוזר ועדיף היה לתאורה אחורית.

מחיר וסיכום
מגוון הסטרימרים היום בארץ הוא גדול, וכן, זו החלטה לא פשוטה לבחור בסטרימר איכותי שיצליח לנגן לנו את כל הפורמטים בצורה חלקה בלי לעשות יותר מידי בעיות. ה-Xtreamer Prodigy נמכר ברשת באג החל מ-899 שקלים לגרסה הרגילה (הכסופה) ועד 1199 שקלים לגרסה המורחבת הכוללת גם אפשרות לחיבור אנטנה DVB-T והקלטה ישירות לדיסק. יש לציין שמדובר בתוספת לא זולה לגרסה הרגילה, במיוחד שסטרימר טוב אפשר גם למצוא בסכומים של 500 שקלים ופחות. למרות המחיר, ה Xtreamer Prodigy יכול להתאים למי שתוספת ה-DVB-T והתמיכה המלאה בתלת מימד חשובה לו, ביחד עם החיסכון בעוד ממיר+שלט ובעומס ההתקנים לצד הטלוויזיה. וכן יש לזכור כי דרוש להוסיף דיסק קשיח (בכל סטרימר שנבחר), שכן לא נרצה להשתמש בכל פעם בהתקן USB. ה-Prodigy מספק ביצועים טובים וממשק קל ונוח שעבר שיפור ניכר לעומת הדור הקודם, אך תצטרכו לשאול את עצמכם האם אתם זקוקים להם ומוכנים להוציא עוד קצת אקסטרא בשבילם.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לצערי הרב קניתי, עכשיו אני תקוע עם קופסא שלא עושה כלום

 • ליאור

  מזל שראיתי את הביקורות הקשות
  לפני שקניתי את הסטרימר הזה ,
  לא מתקרב לבאג תודה רבה .

 • קרישנה

  אם הייתי קורא את התגובות לפני אז לא הייתי עושה את הטעות של קניית הזבלסטרימר הזה.

 • ויקטור עובדיה

  אולי משהו נתקל בבעיה הבאה :סטרימר מחובר קווי . מהסטרימר אני רוה את הכוננים המשותפים במחשב השולחני ויכול לנגן משם סרטים ,אך אנני רואה את הסטרימר במחשב השולחני ברשת .

 • ויקטור עובדיה

  קניתי לפני כשנה בערך ….ומאז רק צרות ….שומר נפשו ירחק .

 • יגאל

  איזה מכשיר יש בשוק שתומך ב- 3D?

 • דודו

  קניתי את הפרודיגי' ונתקלתי בתקלה שהוא מאתחל את עצמו כל 20 דקות. דפק רציני.
  בתמיכה טכנית אמרו לשדרג לגירסה 4 . הורדתי את הגרסה מהאתר שלהם על דיסק-און-קי, אך איך לכל הרוחות מעבירים את הקובץ לתכנת המכשיר? האם מישהו יכול להדריך אותי איך מבצעים את השידרוג הזה?
  אני מצטרף למתלוננים על החברה ועל המוצר.
  תודה
  דודו

  • פיטר פן

   שלום
   אתה צריך להוציא מהעדכון שהורדת את הקובץ setup ולשמור אותנ בנפרד על גבי דיסק און קי.
   לכבות את הסטרימר ולחבר את הדיסק און קי
   להדליק את הסטרימר תוך כדי לחיצה ארוכה מאוד עד שהאור הסגול יהבהב ואז תחל ההתקנה שנמשכת מס דקות
   בזמן זה אל תיגע/תכבה/תדליק!!!
   בסיום תקבל סטרימר מעודכן גירסא – לא בטוח שלא יהיו לך בעיות כי קנית מבאג כמוני… )-:

   • יובל

    שלום, יש לי אותה בעיה.
    האם נדרש HDD כדי להתקין את הגרסה החדשה?

    • פיטר פן

     יובל
     אין קשר בין עדכון גירסא להרד דיסק

  • יובל

   שלום
   יש לי את אותה בעיה
   האם השדרוג פתר את הבעיה?
   האם יש לך דיסק פנימי או חיצוני?
   אשמח לשמוע

   • פיטר פן

    השדרוג לא פתר
    באב טוענים שהכל בסדר בסטרימר
    אולי צריך להחליף את הלקוחות

 • א"ב

  למה אנשים לא קונים איזה HTPC נחמד וזול ומתקינים עליו XBMC או משהו דומה?
  מחשב עם ווינדוז זה הפתרון הטוב ביותר שיש והוא יכול לשמש ל-ה-כ-ל.
  למה להתעסק עם סטרימרים??

  • אבי.י.

   לתגובה למה לא קונים מחוסר ניסיון וידיעה.
   לצערי לומדים לאחר מעשה זה כואב בכיס וחבל.
   חב' באג אמורה לפני שמוציאה מוצר לשוק לבדוק אותו לעומקו ולראות שהמפרט הטכני הכן נכון ואמין, לצערי הם עובדים על לקוחותיהם ואז זה מאוחר ופה מתחיל הסרט הטורקי.
   נראה מישהו שקיבל את כספו לאחר הקנייה???
   בקנייה לא צריך לוותר ולעמוד על הדגמת מכשיר לפני קנייה ואם הם מסרבים לא לקנות.
   אני קונה מחשב שישמש לי נגן/סטרימר כולל כניסות ויציאות מרובות ומערכת הפעלה חזקה כולל זיכרון, ובא ציון לגואל.
   בברכה אבי.י.

   ייתן תשובה למפרט למכשיר ש

 • עופר

  זהו זה היום החלטתי סופית
  אחרי אינספור שיחות למוקד של באג, אינספור עדכוני גרסאות למוצר הזה
  ולצערי אינספור תקלות ועוגמת נפש – מסרתי אותו שוב לתיקון(פעם רביעית לפחות)
  התקלה-הסטרימר קופא ואינו מגיב והכי גרוע: מאתחל את עצמו כל 20 דקות!!
  בבאג לא מופתעים, יש תסריט שיחה קבוע:" עדכנת גירסא אחרונה? " הם שואלים בנונשלנט, כאילו אני עובד אצלם ולא לקוח שלהם.
  אז ביקשתי מוצר אחר או כסף חזרה או פתרון טכני ראוי.
  לגלות לכם סוד? אני לא אופטימי מולם ולכן בכוונתי לפנות לערכאות ולהגיש תביעה ראוייה נגד באג.
  אני מזמין את מי שמעוניין מתוך 17 המגיבים כאן למסור פרטים אודות הקנייה והמענה שקיבל מבאג,אני כבר אעשה את השאר וגם אפרסם בכל מדיה את האמת
  ערב טוב

  • אני גם כן קניתי את המוצר ב8-1-2013 וגם מאוד מאוכזב

   אני גם כן קניתי את המוצר ב8-1-2013 וגם מאוד מאוכזב. חבל שלא קראתי תגובות לפני הקנייה. רציתי להחזיר אבל אמרו שלא ניתן אחרי שפתחתי. אשמח להצטרף לתביעה נגד BUG

 • אבי. י.

  ערב טוב,
  נמצא ברשותי Xtreamer Prodigy כחמישה חודשים לא לתפארת ודי מאכזב,
  לצערי ברשתות החברה יודעים למכור קופסאות ולשבח את התכולה בלי אפשרות לבדוק מוצר זה בפועל שהוא עובד, אנשי המכירות מדקלמים בלי להכיר את
  המוצר, מה שכן הייתי מצפה שיכירו את מה שהם משווקים לעומקם. ביקשתי לפני הקנייה שידגימו או יתפעלו מוצר זה נכונות לא הייתה ואין אישור לפתוח מכשיר להדגמה. נאמר תקרא באינטרנט ותבין כבר,
  רכשתי מוצר זה למדתי להכיר אותו והוא יחסית חלש בהעלאת קבצים, לא מזהה קבצי- AVI יצרתי קשר לתמיכה הטכנית ופתרו את עצמם שהקודקים שאותו יצאתי מהמחשב הוא לא נכונים, בנגנים שונים הקובץ מתנגן והכל תקין
  רק לא באקסטרימר של "באג"…
  ביקשתי מהתמיכה שיגדירו לי איזה קידוד לייצא, תשובה שאני אחפש ואין לא מושג, כמה חבל בשביל זה המכשיר נקנה ושאני לא אחפש קידוד.
  כמו שנכתב כבר המכשיר לא תומך בעברית בצורה נכונה אלא מין הכלאה לא ברורה של מקלדת ועכבר(בדיחה גרועה), (לפני הקנייה הדגישו שהוא תומך בעברית) באיזה אופן?
  אלא אם אני נכנס לתפריט במכשיר, זה הזוי!.
  ישנם עוד הרבה בעיות שונות שלא אפרט, אילו הייתי מוסיף עוד 800 שקל על מחיר הקנייה הייתי רוכש מחשב קטן ומעבד טוב כולל כל היציאות והכניסות הדרושות ובא לציון הגואל.
  לדעתי חב' באג הולכת בתחום האפור ומפסידה את הלקוח, במקום שתיקח אחריות למוצר שהיא משווקת אנחנו כלקוחות יוצאים מתוסכלים ומאוכזבים.

  בברכה לקוח באג מתוסכל מאוכזב.
  אבי.י.

 • sledok

  הי מי יכול להגיד האם סטרימר מגיעה עם אנטנה וכבל לטובת DVB-T ?

 • yossi B

  אכן עד לרגע זה אין למכשיר גרסה סופית של מערכת הפעלה הפעלה ולמכשיר לא מוכן המחיר גבוה מדי
  למרות שהמכשיר מחובר ישירות לרשת בכבל יש המון פריזים במהלך סרטים
  מבחינה פונקציונלית אכן הגרסה האחרונה באה עם כוונות טובות אך במבחן התוצאה (צפיה בסרטים) מקבל עובר בקושים עם המון פריזים שלא היו לי במכשיר הקודם xtreamer side winder
  חבל שלא עושים עבודה עד הסוף

 • עופר

  בקיצור חרא של מכשיר

  בזבוז זמן משווע בכדי לראות סרט

  נתקע וקופא כל הזמן

  שום עדכון לא עזר למרות שמחובר בכבל ישיר לרשת ולא באלחוטי

  אל תתקרבו!!!!

 • יואל

  . "בכדי לשמור סרט חייבים להתקין h.d פנימי- את זה אף אחד לא מציין ורק אחרי שרכשתי כונן חיצוני, אנשי התמיכה בבאג נזכרו לציין זאת…

  מה בדיוק רצית שיגידו לך כשאתה מוריד סרט במחשב אז בשביל שתוכל לצפות בו עליך להורידו לHD?

 • גיא

  אפשרות ה DVB והפעלת ערוצי עידן פלוס הייתה יכולה להיות גם במקום הראשון בו התבצעה הבדיקה אילו הייתם מחברים למכשיר אנטנה אקטיבית.
  לא ציינתם אם Xtreamer Prodigy מגיע אם אנטנה, אני משער שגם אם כן, האנטנות הפסיביות אינם מאפשרות קליטת ערוצי עידן פלוס באיזורים בעייתיים.

  • עמרי

   גיא – אתה ממליץ על דגם אנטנה אקטיבית מסוים?

 • xt_user

  כבעל נסיון בתחום אני חייב לציין שהפרודיג'י הוא אכזבה גדולה !!

  ללא ספק מוצר שיצא לשוק שהוא לא בשל !!!

  לא בטוח שכל ההבטחות של החברה לשיפור הממשק ימומשו

  לפי פרסומים (גם של המפתחים של המוצר) אין סיכוי שהחומרה תנוצל במלואה

  מפני שהיצרנית של השבב RTL לא מעבירה מידע !!!

  האנדרואיד הוא חסר תועלת – איטי ביותר, במיוחד אפליקציות האינטרנט שלו.

 • עופר

  כמה דברים שאסור לדלג עליהם ומשתלם לקרוא טרם הרכישה הזו –

  1. יצאו בחודש האחרון לפחות 3 עדכונים למוצר הזה מאחר ויש איתו לא מעט בעיות:

  2. בכדי לשמור סרט חייבים להתקין h.d פנימי- את זה אף אחד לא מציין ורק אחרי שרכשתי כונן חיצוני, אנשי התמיכה בבאג נזכרו לציין זאת…

  3. בפרסום נמסר כאילו המוצר תומך בעברית מלאה-שוב לא נכון, רכשתי מקלדת ועכבר אלחוטי ומסתבר שבגלישה לא ניתן להקליד אותיות בעברית- גם כאן נזכרו בבאג לציין זאת בדרך אגב..

  4. בהפעלת יוטיוב לא שומעים את הסאונד ביציאה האופטית אלא רק ביציאת hdmi בבאג-יודעים מכך ומציעים לגשת דרך הדפדפן..

  בעת ההדלקה לוקח המון זמן למוצר לעלות-כנראה מעבד חלש

  5. אין הוראות הפעלה בעברית-בבאג לא יודעית מתי יהיה אם בכלל..

  לסיכום-

  אני לא מומחה בתחום אבל כן מבין במתן שירות וכמשתמש מעל לממוצע, אני בהחלט לא שבע רצון מהמוצר ועוד יותר מאוכזב מהרשת שמשווקת אותו ומהאמור לעיל, חודש ימים של "לך תבוא" מול המעבדה ואין ספור שיחות למוקד ואף ליצרן בחו"ל…ויוק!

  שום התנצלות שום פיצוי ושום כלום מצד נציגי ומנהלי רשת באג כולל מנהל טכני וכולל המנכל ומנהל השירות

  תחליטו בעצמכם אם לקרוא ביקורות לא מחייבות או להתרשם בעצמכם מהלקוחות

  אז..שלא יעבדו עליכם!

 • אלי

  שווה לבדוק את ה xtreamer sidewinder 3 בעל מפרט כמעט זהה במחיר זול יותר

 • שי

  ואגב יש למכשיר רק שתי יציאות של USB 2.0 כך שאני מחבר אליו אנטנה ואת הUSB של המקלדת האלחוטית מה שמגביל אותי להוסיף דיסק קשיח חיצוני

  שזה ממש מבאס

 • שי

  שכחתם לציין שחברת Xtreamer הוציאה עדכוני קושחה מלאה באגים

  אשר מראה על חוסר יציבות המערכת

  אומנם החומרה טובה ויהיה לנצל אותה יותר כאשר תצא גירסה 4.0

  אני דיי התאכזבתי מה jukebox מכון שכאשר הסרטים מסתכרנים עם השרת הוא לפעמיים נותן מידע שגוי לסרט שאין באפשרותך לשנות אותו להבדיל מהאקסטרימר פרו שהיה לך אפשרות לתקן את המידע עם ממשק web

  בכל אופן המכשיר טוב מבחינת חומרה אבל המערכת עדיין בחיתוליה

 • אודי

  כל הכבוד על הביקורת אבל עדין חסר כמה דברים בסיסיים,

  למה אין ביקורת על איכות העברת סרטים מן המחשב למכשיר

  אחרי הכל ביקורת על סטרימר ולא על נגן סרטים .

  מה עם הקליטה של ה DVB האם איכות הקליטה מצדיקה את תוספת המחיר .

 • עמרי

  איך אין סיקור על יכולת קליטת ה-DVB של המכשיר?

  הסיבה היחידה לקנות אותו היא בגלל השילוב בין סטרימר ל-DVB.

  • צודק, התפספסה הפסקה על ה-DVB בעריכה, הוספנו.