עדכון לגרסה 4.4.4 של אנדרואיד (Android) עבור מכשירי ה-Xperia Z2 ו-Z2 Tablet של סוני (Sony) מוכן להורדה דרך האוויר (OTA). מעבר לתיקונים ולעדכון מערכת ההפעלה כולל העדכון כמה תכונות חדשות.

העדכון הראשון הוא ה-PS4 Remote Play שמאפשר לבעלי קונסולת ה-PlayStation 4 להזרים את המשחקים שלהם לטלפון או לטאבלט האמורים באמצעות חיבור WiFi כך שניתן לשחק במשחקי הקונסולה גם בלי להיות צמודים אליה.

בנוסף כולל העדכון את טכנולוגיית ה-DSEE HX של סוני שאמורה לשפר את איכות הקול עבור כל הצלילים המושמעים במכשירים וכן לספק את היכולת לבחור הגדרות אודיו מיטביות בעת שמשתמשים בחלק מהאזניות שמיוצרות בידי סוני.

תכונה אחרת שניתן למצוא היא מצב הפעלה חדשה שמכונה על ידי החברה Ultra Stamina Mode שמאפשר להפעיל את הטלפון Z2 במשך שבוע במצב המתנה. כמו כן ניתן כעת להקליט את מה שנעשה על המסך, לבחור במצב סיבוב חכם ולגשת לכמה הגדרות מהירות באופן נוח יותר, ועוד.

את רשימת העדכונים המלאה אפשר למצוא בבלוג הרשמי של החברה.

שתף:

Sony Xperia Z2

מכשיר ה-Sony Xperia Z2 הוכרז בפברואר 2014, בעל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.3 GHz Krait 400 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה v4.4.2, מצויד במצלמה 20.7 מגה פיקסל, סוללת 3200mAh וחסין למים.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • לא עלינו

  הגיע, ולא בטוח שמומלץ לעדכן..
  בטח שהפונטים כאלה גדולים.
  מה זה ?????

 • אליה שליט

  העדכון הזה דפק את העיצוב!! זה הגדיל את כל האייקונים בצורה מגעילה וגם הוסיף למעלה את הגאדג'ט של גוגל בצורה קבועה וזה מעצבן כי בכל מקרה יש גישה מהירה אליו דרך לחצן הבית…

 • IL LEVI

  אני לא יודעת, מה קרה אתכם חבר'ה. בתקופה האחרונה הפכתי לפחות אמינים בעדכונים שאתם מוצאים.
  למשל, במקרה של סוני – אתם טוענים ש"מוכן להורדה דרך האוויר (OTA)".
  אבל בפועל זה ממש לא כך! העדכון טרם ייצא וחוץ מזה הוא לא זמין לרוב המשתמשים בעולם.
  כי לעומת, חברת Apple העדכונים יוצאים בהדרגה. ולמדינת ישראל, למשל, העדכון יגיע במשך החודש.

  אז נכון יותר היה לכתוב שהעדכון הוא משתחרר ולא שוחרר.

  • נכון יותר להבין את הדברים כפי שהם מתרחשים. כן הוא יצא, אבל ברור לכולם שזה מגיע בהדרגה, בדומה לעדכוני גוגל. את הבנת את זה נכון, וכך גם שאר הגולשים.