שאומי (Xiaomi) השיקה השנה לא מעט מכשירי Redmi, וכעת מצטרף לסדרה מכשיר נוסף: Redmi 3s. למרות שמו לא מדובר בשדרוג של Redmi 3 אלא דווקא בשנמוך שלו. ככל הנראה מיועד המכשיר החדש לשוק הביניים הנמוך בסין.

Redmi 3s יגיע עם מסך 5 אינץ' ברזולוציית 720p, בדומה ל-Redmi 3, אך המערכת על שבב תהיה חלשה יותר: Snapdragon 430 במקום Snapdragon 616. הוא יהיה מצויד ב-2 או 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 או 32 ג'יגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי. המצלמות נותרו כמות שהן, כלומר 13 מגה-פיקסל עם מיקוד מהיר של מאית השנייה ומפתח צמצם של f/2.0 מאחור ומצלמה קדמית 5 של מגה-פיקסל. הסוללה הוקטנה ל-4,000 מילי-אמפר/שעה.

גם במכשיר הזה יש תמיכה בסים כפול, או סים בודד וכרטיס הרחבה microSD, ובקישוריות LTE. עם זאת, שינוי אחד חיובי הוא העובדה שהמכשיר כולל חיישן טביעת אצבע אחורי, וזאת תוספת לעומת ה-Redmi 3.

המכשיר גם נראה כמו קודמו, עם גוף מגנזיום בצבעי מטאל של אפור כהה, כסף וזהב. המחיר יהיה כ-106 דולר לגרסה עם 16 ג'יגה-בייט אחסון וכ-136 דולר לגרסה עם כמות הזיכרון הכפולה. המכשיר יהיה זמין לרכישה בסין החל ממחר, ה-16 ביוני, דרך האתר הרשמי של החברה וטרם ידוע אם יופץ גם לארצות אחרות.

 

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.