היצרנית הסינית שאומי (Xiaomi) הודיעה כי היא מתכננת לערוך אירוע בארה"ב וזה יקרה לראשונה במסגרת תערוכת CES 2017. כך, אולי, שאומי תחל את "הפלישה למערב" שרבים כה מצפים לבואה.

תערוכת האלקטרוניקה השנתית המתקיימת בלאס ווגאס אינה מתמקדת רק בתחום המובייל ולשם כך נראה שאומי מכוונת. בהודעה שמסרה בהזמנה לתערוכה היא הדגישה כי היא תציג מוצר אחד או יותר שיושק בשוק הרחב בכל העולם: "הופעת הבכורה של שאומי ב-CES היא תציג לראווה מוצר חדש ומלהיב הממחיש עד כמה ניתן לדחוף את גבולות החדשנות לקצה. "חדשנות לכולם" – מתוך האמונה כי מוצרים באיכות גבוהה שנבנו עם טכנולוגיה חדשנית צריכים להיות נגישים לציבור הרחב".

המתחרה העולה והשם החם ביותר בתחום היא לה-אקו (LeEco), אשר ממש לאחרונה ערכה אירוע השקה גדול ומפואר בו חשפה והשיקה מספר מוצרים בשוק האמריקאי. למעשה, לה-אקו הצליחה לעקוף את שאומי במערב בכל התחומים, כולל טלפונים חכמים, טלוויזיות ואפילו דיברה על המכונית החכמה שהיא מפתחת.

מי שינאם באירוע ב-CES 2017 הוא כפי הנראה הוגו בארה, סגן נשיא החברה בשוק הבינלאומי ויוצא גוגל לשעבר, אשר אמר בעבר כי לחברה יש עוד עבודה לפני הכניסה לשוק העולמי. ייתכן כי העת הזו כבר הגיעה.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • דודי

  חברה מדהימה, רכשתי הרבה מוצרים שלהם, מרוצה מכולם !

 • RuR

  מצוין! אני בונה על ה-Mi6.

  • Ryan :):

   הS8 לא יעניין אותך?

   • RuR

    לא, כי חבל לי להשקיע סכום גדול כזה בטלפון כשאני יכול חוויה כמעט זהה בהרבה פחות כסף.

 • OrenTV

  נחמד מאוד. יאלה שאומי!