עד איזה גודל טלפון חכם יכול להגיע? חברת שאומי (Xiaomi) מנסה לענות על השאלה הזו עם ה-Xiaomi Mi Max – פאבלט חדש, הגדול ביותר מתוצרתה, עם מסך ענק של 6.44 אינץ'.

המכשיר הוכרז לפני שעה קלה באירוע שערכה החברה בסין ולטענתה, הטלפון מסוגל להיכנס לכיס למרות גודלו, וכי הוא לא הרבה יותר גדול מהאייפון 6S פלוס, זאת משום שיש לו שוליים דקים יחסית. המסך עצמו מגיע ברזולוציית 1080p, כאשר המכשיר בעובי 7.5 מילימטרים בלבד, במשקל כולל של 203 גרם. העיצוב קלאסי למדי, אולם בניגוד ל-Mi 5, הוא לא לקוח מעולם ה-Galaxy S7, אבל כן זכה לגוף מעוצב מאלומיניום.
Xiaomi-Mi-Max gaming smartphoneמתחת למכסה המנוע יגיע המכשיר עם מערכות Snapdragon 650 לדגם ה-32 ג'יגה-בייט או Snapdragon 652 לדגם 64 או 128 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי של 3 או 4 ג'יגה-בייט, מצלמת 16 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית, סוללת 4,850 מיליאמפר ומערכת ההפעלה אנדרואיד עם הממשק המותאם והחדש MIUI 8 של החברה שהוכרז גם הוא.

באשר למחירים, הם נמוכים למדי בדומה לשאר מכשירי שאומי: 230 דולר לגרסת ה-32 ג'יגה-בייט, 260 דולר לגרסת ה-64 ג'יגה-בייט ו-307 דולר לגרסת ה-128 ג'יגה-בייט. המכשיר, כמובן, זמין כרגע רק בסין וטרם ידוע אם יושק גם באירופה או בארה"ב.

שתף:

Xiaomi Mi Max

Mi Max של Xiaomi הוא מכשיר גדול למדי, המגיע עם מסך 6.44 אינץ' ברזולוציית 1080p ובעל מצלמת סלפי עם חיישן של 5 מגה פיקסל וראשית של 16 מגה פיקסל. המכשיר מגיע בשתי גרסאות, כאשר האחת מבוססת על שבב Snapdragon 650 והשנייה על Snapdragon 652, זאת לצד 4 ג'יגה-בייט זיכרון RAM וסוללה בהספק 4850mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • הכל סבבה עד השורה הזאת:
  "העיצוב קלאסי למדי, אולם בניגוד ל-Mi 5, הוא לא לקוח מעולם ה-Galaxy S7, אבל כן זכה לגוף מעוצב מאלומיניום."

  המי5 לקח השראה מדגם הMiNote שיצא בינואר 2015 שזה לפני שיצא גלקסי 6 (ומן הסתם גם 7)

  אז לפני שכותבים משהו כזה רדוד נא לבדוק לעומק.

  בנוגע למכשיר:
  יותר שימושי לשוק הביניים הסיני שם אוהבים מכשיר סלולר גדול – למה? אין לי מושג אולי הכיסים שלהם מותאים והם תמיד מדברים עם אוזניות 🙂

  בתור מכשיר דגל זה לא היה הולך כי רוב האנשים שקונים מכשירי דגל לא מעוניינים במכשיר בגודל כזה ואז היה נוצר מצב של יותר הוצאות (מפרט טוב יותר) ופחות הכנסות.

  אז למרות שזה לא מדבר אלי ואני מניח שלרוב האנשים באתר, שיומי זאת חברה שיודעת מה היא עושה לפי סקרים וביקוש בעולם הסיני…אז לכל דבר יש סיבה!!

 • ברוך

  ממש מגוחך הגודל הזה. טלפון מיותר

 • שלומי

  נראה לי מוגזם. לסינים אולי זה טוב אבל לכל השאר – לא.

 • בורה אברמוב

  בא לי נוט של סוני!!